Tipy a inspirace

Duch

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Ještě v ne tak dávné minulosti bylo psychické utrpení a duševní nemoci vnímány jako přečiny proti Bohu, morálce a všeobecně uznávaným hodnotám a psychicky nemocní byli drženi v oko-vech, mučeni a klasickým léčebným prostředkem bylo vymítání ďábla, upalování na hranici či jiné likvidační metody včetně pobytu v žaláři spolu se skutečnými zločinci. Změnu přístupu k duševně nemocným prosadil až v r. 1793 po revoluci francouzský lékař Philippe Pinel, který je zároveň nazýván i otcem vědecké psychiatrie a zakladatelem psychoterapie, ergoterapie (léčba prací) a dalších metod používaných do současnosti.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

According to various scholars in the realm of theosophy (esoteric philosophy), the Akashic Records are a kind of database which contain a record of the soul's journey.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

There has been much buzz about the chakra system amongst New Age circles. There has been a lot written about them, and seem to be the focus for so many modern teachers. We read about balancing the chakras, cleansing the chakras, and even about Kundalini Yoga, which strives to move the Kundalini force up the spine.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Humankind is the largely unwitting victim of a frequency war on our consciousness that has been waged for decades, if not millennia. The goal has clearly been to keep us as gullible and subservient as possible, through multifarious means. In modern history in particular, there has been what Dr. Len Horowitz has referred to as the strategic "militarization" of music.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zrod hlavních světových náboženství je pro jejich stáří zahalen tajemstvím. Historikové nám často nabízí vícero spekulativních hypotéz vysvětlujících okolnosti vzniku konkrétních náboženství. Naproti tomu dobře zdokumentované kulty 20. století nám umožňují přesně sledovat podmínky, které vedly k jejich zrodu a šíření, což nám zpětně umožňuje lépe odpovědět na otázky, proč vznikají a jak se šíří náboženství obecně.

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar