Tipy a inspirace

A+ A A-

CESTA DUŠÍ - MICHAEL DUFF NEWTON

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Duši nelze definovat, protože pro její stvoření neexistují žádná omezení. Dalo by se říci, že jde o inteligentní energii, která je nesmrtelná a manifestuje se vibracemi světelných vln...

images

 

CESTA DUŠÍ
Michael Duff Newton

1. Duši nelze definovat, protože pro její stvoření neexistují žádná omezení. Dalo by se říci, že jde o inteligentní energii, která je nesmrtelná a manifestuje se vibracemi světelných vln.

2. Všechny lidské bytosti mají jednu duši, která je připojena ke zvolenému fyzickému tělu až do jeho smrti. Duše ovlivňuje výběr svého dalšího fyzického těla v procesu reinkarnace. Duše se typicky připojuje k fyzickému tělu mezi čtvrtým měsícem po početí a narozením.

3. Každá duše má jedinečný nesmrtelný charakter. Po propojení s lidským mozkem se tento charakter projeví emočním temperamentem nebo lidským egem tohoto mozku a vytvoří pro dobu fyzického života určitou osobnost.

4. Duše se reinkarnují (znovuzrozují) v lidských bytostech v nekonečném počtu životů, aby se vyvíjely v různých úrovních pomocí karmických úkolů z dřívějších životů. Vyhodnocováním myšlenek a skutků z absolvovaných životů spolu s dalšími dušemi pod vedením učitelů v tomto procesu rostou jejich znalosti a moudrost.

5. V okamžiku fyzické smrti se duše vrací do duchovního světa, zdroje svého vzniku. Její duchovní zdokonalování nikdy nekončí. Duchovní svět poskytuje duším i příležitosti k odpočinku a reflexi mezi jednotlivými životy.

6. Duše se zdají být členy určitých duchovních skupin, do kterých byly zařazeny při svém stvoření. Učitelé jednotlivých skupin jsou osobními duchovními vůdci členů těchto skupin. Členové těchto skupin se reinkarnují společně a ve svých životech na Zemi mají z hlediska svého vývoje smysluplné role.

7. Duchovní svět je spíše než Nirvánou a místem nečinnosti prostorem pro transformaci duší do vyšších forem energie se schopností zdokonalování. Oblast vlivu duchovního světa není definována, obsahuje však celý náš vesmír a přilehlé dimenze.

8. Duše, navracející se do duchovního světa, v něm nepozorují žádná náboženská božstva. Nejtěsnějším kontaktem duše s božstvím je kontakt s jejím duchovním vůdcem a členy rady dobrovolných poradců, kteří monitorují průběh životů jednotlivých duší. V duchovním světě jsou velmi pokročilé specializované duše, které se již nezrozují do fyzických těl a řídí vývoj duší, které mají ve své péči.

9. Když se inkarnující se duše vyvine do vysoké úrovně zkušeností, kvality a moudrosti, přestane se dále zrozovat a zařadí se mezi pokročilé duše, které pomáhají ve vývojí těm duším, které se ještě zrozují.

10. Základním cílem všech duší se jeví touha po hledání dokonalosti a po spojení se zdrojem, který je stvořil.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar