Tipy a inspirace

A+ A A-

Inzerce v reklamní příloze časopisu Tipy a Inspirace s názvem Tip pro Vás

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Níže uvádíme orientační ceník inzerce zahrnující i cenu zpracování inzerátu. V případě, že inzerát dodáte v přesném rozměru a odpovídající kvalitě a formátu Vy, tedy bez zásahu našich grafiků, cenu Vám upravíme. V případě rozsáhlejšího projektu s částečným Vašim a našim podílem na přípravě podkladů jsme připraveni o ceně jednat tak aby Vaše věrnost našemu periodiku se odrazila v příznivé ceně. Pro Vaši představu uvádíme níže ceny a slevy poskytované za opakování inzerátu:

 

1 strana A5 :                45.000,- Kč

1/2 strany A5 :             25.000,- Kč

1/3 strany A5 :             18.000,- Kč

 

Menší formáty dle dohody

 

Slevy za opakování inzerátu z dodaných podkladů nebo stejného inzerátu dodaného agenturou                                              

 

4-6x                 10 %

7-9x                 15 %

10-12x              20 %

 

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH, která je u inzerce 20 %. Ceny inzerátů v sobě zahrnují i cenu jejich zpracování naším grafikem.

 

Mimo této inzerce můžeme připravit PR článek o některém zajímavém produktu nebo službě, ceny všech těchto služeb stanovujeme dohodou s odběratelem, na jejich výši má vliv mnoho dalších faktorů jako je nákup práv u fotografií a ilustrací, počet návrhů, nároky na redakční zpracování apod. Pokud byste tedy o inzerci formou PR článku, případně o zpracování grafického návrhu inzerátu měli zájem, neváhejte nás kontaktovat. Pro základní orientaci uvádíme, že cena za redakční zpracování článku, včetně zahrnutí grafiky je cca o 2500 – 3500 Kč (dle náročnosti zpracování) na jednu stranu vyšší než cena za uveřejnění dodaného inzerátu dle výše uvedeného ceníku. Tato kalkulace nezahrnuje samozřejmě případný nákup autorských práv k fotografiím z fotobank či jiné specielní grafické práce, pokud si je vyžádáte. Protože ale standardně tyto výdaje pro zpracování kvalitního redakčního článku nejsou nutné, můžete počítat s naším výše zmíněným odhadem.

 

Provoz ucelených reklamních kampaní zahrnujících složitější internetové presentace v kombinaci s bannerovými a jinou internetovou či PR reklamou podléhá individuálním cenovým kalkulacím. Podrobnosti Vám sdělí naše reklamní oddělení, které můžete kontaktovat telefonicky, nebo  případně na emailuTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." style="cursor: pointer;">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Uzávěrka

 

Uzávěrka inzerce pro každé číslo je vždy k 25. dni měsíce předcházejícího měsíci distribuce. Informujte se také o cenách last minute - nejvýhodnější formě inzerce u nás.

 

Storno poplatky pro časopistipy & inspirace

●     10 a méně dnů před uzávěrkou 50 % hodnoty inzerátu

●     3 a méně dnů před uzávěrkou 80 % hodnoty inzerátu

●     po redakční uzávěrce 100 % hodnoty inzerátu

 

Bannerová reklama

 

Internetová reklamní inzerce na www.tipyainspirace.cz v rozsahu do 5 samostatných stránek HTML s propojením do www stránek klienta a využitím režimu on-line poptávek, PHP skriptů a měsíční aktualizací na přání klienta. Inzerce na stránkách Tip pro Vás se pronajímá měsíčně ve formě zjednodušené presentace, včetně bannerů natipprovas.cza natipyainspirace.cz. Balíček takovéto presentace stojí na měsíc celkem 25 000,- Kč a to včetně vytvoření presentace a jejího odladění a doplnění základní grafikou,. V případě že klient dodá svou grafiku je v ceně navíc 5 hodin grafiky zdarma což plně pokrývá vytvoření celé presentace..

 

V případě že máte zájem o pouhé umístění banneru, pohybuje se jeho cena již od 2 500 Kč za měsíc - záleží na umístění a frekvenci zobrazení.

 

Na našich stránkách je možné, v případě že se to bude k zaměření stránek hodit umístit i PR článek, který bude takto jasně označen. Cena za takovou kampaň je vždy individuální záleží na tom zda je článek již plně připraven, nebo se bude teprve s naším inzertním oddělením tvořit a záleží také na délce článku. Ceny za jeden měsíc začínají na 5000,-Kč.

 

Podrobnosti Vám zádi zodpovíme vyplníte-li kontaktní formulář v sekci kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Váš požadavek řešit.

ms

Více z této kategorie: « Redakce Bannerová reklama »
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar