Tipy a inspirace

A+ A A-
fantazie lidské mysli

Určitě si vzpomenete, s jakým nadšením, se slzami dojetí a následným svatým rozhodnutím jste sledovali motivační video „The Secret“ (Tajemství) délky celovečerního filmu v podání au-stralské moderátorky Rhondy Byrne. Stejnojmenná kniha, která kolem roku 2010 zaplnila regály i v Kauflandu se tam pak ještě dlouho vyhřívala na slunci nezájmu… Myslím, že ji pak asi skřípějíce zuby pomocníci z noční směny ještě rádi zlikvidovali. I když se kouzelné knížky prodalo asi hodně, když měla náklad přes 9 miliónů výtisků a vyšla ve 40 zemích, přesto se z ní zanedlouho stal jen pultový ležák.

Čas neexistuje – lze přestat stárnout?

Během čtvrt hodiny je zde stručně vysvětleno, že čas neexistuje a jak se to projevuje v našem vnímání. "Lidé nestíhají dobu, které sami udali tempo."

Co všechno je pro člověka přirozené?

Přidat na něco nálepku přirozenosti automaticky vyvolává pocit, že bychom to měli dělat a vice versa. Toto slovo se používá tak často a v takovém množství kontextů, až se tím jeho význam úplně ztrácí. Možná si také myslíte, jaké by to bylo úžasné vědět, co všechno je pro nás přirozené.

Jak vypadá skutečné zdraví?

Spousta lidí má tendenci měřit svoje zdraví a všecko ostatní s čím se střetnou na základě toho, co poznají. Pokud jsou obklopeny lidmy, kteří nepřekypují zdravím a to jistě platí i pro nás, jak májí vědět, čeho vlastně chtějí dosáhnout?

Osobu, která nám vykládá karty často považujeme za autoritu, protože se bojíme co nám dotyčný sdělí. Je snadné překonat kritický faktor vědomé mysli, negativní sugesce jsou přijímány podvědomím a podvědomí začne pracovat na tom, aby se uskutečnily.

Strana 1 z 3
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar