Tipy a inspirace

A+ A A-

Khanova škola

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 „Kdo není ochoten se celý život učit, nenaučil se to nejdůležitější.“ —Rainer Haak

Jsme skupina lidí, která chce zlepšit možnosti vzdělávání, a nebojíme se pro to něco udělat. Ostatně nikdo jiný to za nás neudělá…Jako tým nadšenců jsme se shromáždili okolo úspěšného a bezplatného vzdělávacího projektu Khan Academy. Společně jsme začali překládat výukové materiály a brzy si uvědomili, že je potřeba udělat mnohem více. Inspirováni vynikajícím projektem jsme založili neziskovou organizaci Khanova škola, o.s., která si klade za cíl podporovat veškeré inovativní a bezplatné vzdělávání.

 

S oficiální podporou Khan Academy pracujeme na překladech výukových materiálů, spolupracujeme se zahraničními překladatelskými skupinami i dalšími organizacemi nebojících se něco změnit. Chtěli bychom přispět k rozšíření metody vyučování „flipped teaching“, kterou propaguje a realizuje právě Khan Academy.

 

Myslíme, že v České republice chybí alternativní metody vzdělávání, které by dokázaly nadchnout děti pro vědění. Pokud se nám to nepodaří již na základní škole, tak už je většinou příliš pozdě.

 

Budeme rádi, pokud se k nám připojíte. Společně můžeme vytvořit lepší budoucnost výukových materiálů.

 

Více nahttps://khanovaskola.cz/

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar