Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 40 TÝDEN 41 TÝDEN 42

Svět a společnost - týden 42/2015

Cíle Agendy 2030 s velkým otazníkem
Podívejte se, jak lze změnit politický systém pod blahovolnou diktaturou OSN. Proletáři všech zemí se nespojili, spojily se ale elity, které se už nechtějí s nikým dělit.
Migrační krize Evropy je plně řízená
Dnes na našich očích probíhá další mystifikace – všechna světová média se hemží zprávami o “nečekané “migrační krizi” a kvůli ní i budoucím rozpadu EU. Ale při podrobnějším zkoumání problému uvidíme, že tato krize je řízená a má konkrétní autory a objednavatele.
Včera u nás vy, dnes u vás my
Občas čtu „moudra“ všelijakých publicistů o tom, že evropské velmoci svým kolonialismem pomáhaly pozvednout životní úroveň oněch „primitivních“ národů, vždyť jim tam stavěly železnice a i školy a dokonce zaváděly evropské způsoby řízení států. Na to se dá odpovědět, že železnice jsme tam stavěli proto, abychom mohli z oněch zemí snadněji odvážet uloupené, a školy proto, abychom z vybraných ochotných domorodců mohli vychovat dobré, loajální a věrné úředníky, dozorce, policisty a vojáky.
Kult dítěte musí skončit
Větu „dobro dětí je důležitější, než dobro dospělých“ považují mnozí za odvěkou pravdu, ale nejen, že tomu tak není, ale hlavně platí, že čím důsledněji se tato věta uplatňuje, tím nesamostatnější ty děti bývají v dospělosti.
Vladimír V. Putin: Rozhovor pro Solovjova
Ruský prezident Vladimir Putin poskytl rozhovor vedoucímu programu Nedělní veče Vladimiru Solovjovovi. V něm sdílel svůj pohled na situaci v Sýrii a ve světě (21 min., české titulky, český přepis).
Komické rozhodnutí evropských lídrů
Tentokrát se evropským lídrům na jednání evropské rady podařilo rozhodnutí, které je, co do míry lživosti, přiblížilo někdejším papalášům Varšavské smlouvy a RVHP, neblahé paměti. Vinit B. Asada za exodus lidí ze Sýrie může jen lhář anebo člověk, který počítá s tím, že všichni ostatní trpí amnézií. Ještě nikdy v minulosti nelhali evropští lídři tak zjevně, jako v tomto případě.
Dr. Rima Laibow – Plán globální de-populace
Doktorka Rima Laibow je zakladatelkou Natural Solutions Foundation (NSF) a dlouhodobě upozorňuje veřejnost na nikoliv pouze možnosti, ale na záměry poškození zdraví a genetického kódu celosvětové populace za účelem omezení jejího růstu, tj. plánovanou genocidu.
Úvodník na CNN: Zahanbujte lidi za říkání “on” a “ona”
Úvodník nabádá, aby byli lidé za vyslovování „on“ a „ona“ veřejně zostouzeni a že společnost by měla tlačit na sexuálně neutrální výraz „ončo“ (anglicky ze) k jejich náhradě. McWhorter, který je profesorem lingvistiky, argumentuje, že „binární koncepce pohlaví je zbytečně tuhá a neodpovídá sebepojetí ohromného počtu lidí“.
Banned in USA: Putin explains who supports ISIS
I’ve heard Vladimir Putin say a lot of bold things. But when the Russian President was questioned about ISIS and the war on terror, his response shocked me to the core. His sobering message for Obama left me speechless. Every American needs to see this.
Is the End of Independent News in Sight?
In a startling unscheduled interview with Alex Jones on infowars.com Drudge warns “that the very foundation of the free Internet is under severe threat from copyright laws that could ban independent media outlets, revealing that he was told directly by a Supreme Court Justice, “It’s over for me.” Drudge claimed that copyright laws will prevent websites such as Drudge Report from linking to news stories.
The Enduring Mystique of the Romanovs, Russia's Last Royals
Now another chapter has been opened in Romanov mythology with news that Russian investigators are exhuming their bodies to work out whether new remains found in 2007 are those of two of their children, Alexei and Maria.


RŮZNÉ

Proč jsem přestal sledovat porno
Čtvrthodinová hluboce lidská úvaha ... měli byste si tu čtvrthodinku najít, stojí to za to. Možná to změní něco ve vašem životě (15 min., české titulky).
EPA a Monsanto vždy věděly, že Round-up je smrtelně jedovatý
Před čtyřiceti lety začal tento biotechnologický gigant s vlastním výzkumem glyfosátu a tyto studie byly právě uveřejněny. Dokumenty odhalují, že Monsanto vždy věděla o nebezpečnosti glyfosátu pro lidské zdraví.
Jistě, pane ministře o Evropské unii
Jak hovořili o EU v populárním seriálu "Jistě pane ministře" (4 min., česky).
LSD Made in ČSSR
Česká televize velmi zřídka uvede pořad, jehož obsah má (r)evoluční či transformační potenciál. LSD a zkušenosti, které nabízí, takový potenciál bezesporu mají. Československo a jeho program výroby a výzkumu LSD za účasti např. Stanislava Grofa jsou unikátní.
Česká videa o vědě
V první sérii zveřejněné zhruba před rokem bylo deset videí, tento týden přišla druhá várka, také desítky animovaných záběrů. Nová videa zahrnují témata z řady oborů od radioaktivity a stavby atomu přes fotosyntézu až po finanční gramotnost.
Analysis of President Obama's Interview on UFOs
Syfy Channel's Ben Hansen from "Fact or Faked" analyzes President Barack Obama's interview on Jimmy Kimmel on March 12, 2015. Kimmel asked Obama the same question he asked Bill Clinton in 2014 about his efforts to look into the UFO files. Is Obama's joking about the subject indicative of what he may or may not know? Does he exhibit any signs of stress or deceit?
Death and the Tunnel of Light - The Final Grand Trick
When you pull back the curtain on all of the illusions, what you find is quite preposterous. It is so absurd, so far removed from what we perceive as reality, that not many people would ever believe it. It is beyond science fiction.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar