Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 35 TÝDEN 36 TÝDEN 37

Svět a společnost - týden 37/2015

V. Cílek: Pokud zmizí stát ...
... Především si představte situaci po nějaké velkoplošné přírodní katastrofě, jako je například sluneční bouře či neobvykle silná vichřice, která způsobí kolaps přenosové soustavy a tzv. blackout. Nejpozději druhý či třetí den začnou hladoví lidé rabovat obchody, protože jim nic jiného nezbude.
Štěpán Kotrba o současné situaci
Rozhovor Parlamentních listů, tvrdý, drsný a vystihující situaci.
To není žádná neschopnost, ale promyšlený záměr
Zdá se, že byl spuštěn ohromný sociální experiment, s velkými riziky a obtížně představitelnými důsledky, od něhož si však elity určující evropskou politiku slibují, že je schopen dnešní situaci zvrátit,“ domnívá se dr. Weigl.
Vojna proti Európe
Německá nezávislá televize - problém "imigrácie", a kam smeruje (8 min., slovenské titulky).
Analýza: Řídící procesy globálního prediktora a jeho úloha v současné uprchlické krizi
Je třeba pochopit, že současná situace není chybou nebo problémem, ale součástí plánu NWO pod křídlem Globálního prediktora na restrukturalizaci západní civilizace. Protože nám do redakce chodí emaily na toto téma, přináším v tomto článku komplexnější analýzu situace a toho, co čeká Evropu v nejbližší době.
Evropská periférie, „nízkonákladové“ kolonie
Nový kolonialismus nabývá hned několika praktických forem: „transferu bohatství prostřednictvím úroků z rostoucího dluhu“, „výprodeje veřejných statků za hubičku investorům a bankéřům kolonizátora“ - a „faktického převzetí bankovního systému a aktiv kolonie, převáděných akcionářům privátních bank a investorům z kolonizátorovy země“.
Imigrace jako agónie západní, křesťanské civilizace
Evropa v souvislosti s přílivem imigrantů, jenž se na ni valí, dokonce činí pokání za hříchy, které spáchala v uplynulých staletích a jichž se dopustila jak na zbytku světa, tak na sobě samé.
USA usilují o okupaci Sýrie
Brookingský institut tu nejenže rozvádí otevřenou konspiraci za okupaci Sýrie, nýbrž to dělá i s otevřeným přiznáním, že jeho cílem vůbec není snížit bojeschopnost tzv. „Islamistického státu“ (ISIS nebo ISIL), nýbrž spíše podvrátit a nakonec svrhnou syrskou vládu. Brookingové se ve skutečnosti uchylují ke konstatování, že cílem bude uchvátit a zabírat syrské území kvůli dalšímu postupu vpřed při uskutečňování amerických ambicí na změnu režimu a na rychlé rozrušování schopností syrské vlády bránit se ISIS, pokud by se Damašek pokoušel zastavovat invazi US.
Na čí úkor se má Evropa dobře a proč běženci utíkají před bídou a válkou?
Po celé dvacáté století se Evropa má dobře díky zdrojům, které doslova krade zkolonizovaným zemím Afriky a Blízkého východu. Nikdy se Evropa neohradila, že tyto země ožebračuje a že místo aby lidem těchto zemí pomáhala mít se za své zdroje lépe, moci se vzdělávat, budovat lepší podmínky v jejich zemích, tak Evropa jen brala a tiše mlčela.
Metódy depopulácie
Kanadský výzkumník, nezávislý novinář a aktivista původu vyjmenovává ve svém 25ti minutovém videu všechny nejdůležitější metody depopulace, které představuje jako nástroje globálních gaunerelit na kontrolu počtu obyvatel planety (25 min., slovenské titulky).
Husitství bylo jiné, než si představujeme
To, co Evropě hrozí, se nevyřeší naivními řečmi o lásce a pravdě. Takové vedl Jan Hus a skončil na hranici. Pokud nechtěli jeho následovníci rukou nepřátel rovněž zahynout, museli bojovat. A musíme i my. To je hlavní poučení z dějin.
Confirmation Tianjin was Nuked
Two weeks ago a devastating explosion took place in the port city of Tianjin, China. Official reports claimed a chemical storage facility had caught fire and exploded. Mobile phone footage taken by residents showed an enormous blast and fireball.
http://www.veteranstoday.com/2015/08/26/the-nuking-of-tianjin-frame-by-frame-analysis/c
ISIS Goes on Gold Standard?
The Islamic State (Isis) militants have released a new video showing the terror group minting and distributing gold dinars, which it claims will be the new currency to save Muslims from the enslavement of 'satanic' US banks.
10 Things You Just Don’t Do In the 21st Century
US Secretary of State John Kerry has contrasted the 21st and 19th centuries. He famously stressed that there are certain actions that don’t really belong in the 21st century, even though one might have done them two hundred years ago.

RŮZNÉ

11. září 2001
Pravda nepřilétne sama od sebe z TV škvírou mezi seriálem a reklamou. Tajné služby USA hodily rukavici do tváře všem myslícím lidem. Je na každém, zda ji zvedne. V Čechách máme jitrnici, kterou svět neviděl, od 11. září 2001 mají ve Spojených státech nikoliv jitrnici, ale letadlo, které svět neviděl. Bájný let 93. Přistál u městečka Shanksville.
Máme opět dalšího předka
Již delší dobu se ukazuje, že náš „vývojový strom“ je spíše husté a pro nás nepřehledné křoví. Naši předkové v žádném případě nepostupovali krok za krokem vzhůru, ale vytvářeli různé linie, jejichž podoba je nám mnohdy nesrozumitelná.
3D tištěné mikroskopické rybky na počátku evoluce mikrobotů
Na 3D tiskárně s vysokým rozlišením lze najednou vytisknout stovky hydrogelových mikrobotů, které jsou poháněné chemickým motorem a řízené magnetickým polem.
Tesla and Ancient Vedic Philosophy
“All perceptible matter comes from a primary substance, or tenuity beyond conception, filling all space, the akasha or luminiferous ether, which is acted upon by the life giving Prana or creative force, calling into existence, in never-ending cycles all things and phenomena.”– Nikola Tesla.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar