Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 50 TÝDEN 51 TÝDEN 52

Svět a společnost - týden 52/2015

Cordon sanitaire
Jestliže vycházím ze skutečnosti rozpadu národního státu a jeho přeměny ve stát multikulturní, čemuž napomáhá i přirozená a uměle vytvořená migrační vlna musím vycházet z dalších skutečností. Těmi jsou objektivní nenávratnost takového procesu a historická zkušenost vyplývající z nového uspořádání území a států po ukončení války. Ať si to chceme nebo nechceme přiznat, nacházíme se ve válečném procesu, jehož konec a výsledek se nedá prognostikovat, ani předvídat.
Kdo je Satan – Rusko nebo USA? - reakce Světa bez válek a násilí na dopis jednoho čtenáře
Každopádně to, v čem spatřujeme „zlo“ současné doby, je násilí moci. Dnes je veškeré bohatství soustředěno v rukou velmi malé menšiny – méně než 1 % lidí vlastní více než 80 % světového bohatství.
Disidenti z Pentagonu, Obama a válka v Sýrii
...Sbor náčelníků štábů pod velením Michaela Dempseyho pak dospěl k názoru, že nemá žádný smysl jít do otevřené konfrontace s Obamou a jeho politikou, a proto se rozhodli „podniknout kroky proti extremistům bez použití diplomatických kanálů,“ a to předáváním amerických zpravodajských informací jiným zemím, především Německu, Izraeli a Rusku, s „předpokladem, že budou předány syrské armádě a použity k boji proti společnému nepřáteli, Frontě al Nusrá a Islámskému státu.
Rotschild zuří a obvinil Putina, že je zrádcem NWO
Putinove odmietnutie podporovať NWO, robí Jacoba Rothschilda nervóznym, pretože potrebuje Rusko na svojej strane, aby splnilo iluminátsku agendu. (Putinův proslov k roku 2016: Jsem připraven porazit Ilumináty a zabránit 3. světové válce.)
Armáda RF nasadila úspěšně roboty v ostrém boji s Sýrii
Armáda RF zapojila do boje roboty. Ty dobyly strategický kopec, opevněnou kótu 754m v syrské Latákii. Na šturm vyrazilo 10 robotických samochodek. Podporu zajišťovaly bezpilotníky, houfnice a syrská pěchota. Velitelem útoku byl operátor v Moskvě. Ten řídil bitvu v reálném čase. (Obrázky jsou v originálním článku, na který je zde odkaz.)
Základna USA v Rumunsku porušuje dohody
Jedná se o přímé porušení Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu, prohlásila oficiální mluvčí Ministerstva zahraničních věcí Ruské federace Maria Zacharovová v souvislosti s rozmístěním zařízení americké protiraketové obrany v Rumunsku.
Ultimátum Vladimiru Putinovi
Propad cen ropy, ekonomické sankce proti Rusku a války na Ukrajině a v Sýrii mají jeden společný cíl – přinutit Ruskou federaci kapitulovat před USA.
USA objednaly u Ruska dalších 20 raketových motorů
Dodávky nové šarže začnou bezprostředně po splnění předchozí objednávky na 29 motorů. Ruské motory budou použity v amerických raketách "Atlas 5".
Nové Rusko potřebuje novou elitu
Čtenářům nové republiky předkládáme text, který je součástí veřejné diskuse o současné úloze ruských masových sdělovacích prostředků. Skutečnost je, že významná část moskevské elity, a to zejména v médiích, Putinovo Rusko nepřijímá, nepřijímá ruský svět, nepřijímá těžkou cestu návratu země mezi světové velmoci. Oni to nepotřebují, protože to přináší nepředvídaná rizika a ohrožuje dosavadní dobrou existenci.
Sankce proti Ázerbajdžánu
Před několika dny se dostala do tisku informace o proti-ázerbajdžánském zákonu, který leží v kongresu USA.
Sometimes pictures say it all
Dvě fotografie - ze Srbska a ze Syrie.
Russian diplomacy achieved a trio of Security Council Resolutions
Months of intense diplomatic activity have resulted in three separate but complimentary Security Council Resolutions, all passed in just a few weeks.
Love South of Heaven
The force of love springs from awareness. What, oh God, does this mean? What, especially, does it mean beyond personal acts of big-hearted decency? Is love always distorted, often beyond recognition, when it is institutionalized?


RŮZNÉ

Vědci vymazali „pauzu“ v oteplování
Vědci odmítají zveřejnit, jak a proč z dějin vymazali „pauzu v oteplování“. Podobně jako kdysi Michael Mann odmítal zveřejnit, jak a proč vymazal z dějin“malou dobu ledovou“. Motivací zřejmě byla snaha připravit mediálně půdu pro prosincovou klimatickou konferenci OSN v Paříži. Bylo nutné nějaké to oteplování vyrobit alespoň na papíře. aby bylo proti čemu takzvaně bojovat. Aby šlo zdůvodnit zdražování energií a potravin, podporu biopalivových a solárních magnátů. Aby se kola klimatického byznysu mohla točit dál.
Something Extraordinary is Happening in The World
A few months ago I freed myself from standard-procedure society, I broke the chains of fear that kept me locked up into the system. Since then, I see the world from a different perspective: the one that everything is going through change and that most of us are unaware of that. Why is the world changing? In this post I'll point out the 8 reasons that lead me to believe it.
Five Powerful Psychedelics that Treat Mental Disorders and Change Human Consciousness
Psychoactive plants and hallucinogens have given us the opportunity to see life through different perspectives for thousands of years. Many of these plants, which can only be defined as gifts from nature, have unfortunately been declared illegal in many parts of the world due to the ignorance and intolerance of many governments.
A Truth about Karma that You Won't Hear from the Mainstream Version
In the West we look at Karma as a cosmic law of justice - cause and effect, what goes around comes around, etc. You may be of the large majority in the West that look at karma as the balancing scale of justice that distinguishes right from wrong. Esoterically we look at karma as something that will affect you lifetime after lifetime, as in, the actions that you make in this life will affect the way you live in the next life.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar