Tipy a inspirace

A+ A A-

Bannerová reklama

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Firma RO Marketing provozuje bannerovou reklamu na řadě serverů jak u nás tak i v zahraničí. Kromě standardních reklamních kampaní na velkých portálech jako Google a Seznam, kdy se vychází z koncových cen těchto serverů (podrobnou nabídku sestavíme na vyžádání), pronajímáme reklamu na serverech oborových, kde se cena pohybuje mezi 0.05 Kč až 0,20 Kč za zobrazení. Samozřejmostí je i tvorba bannerů, sqare buttonů a dalších reklamních ploch.

 

Každá kampaň je monitorována a klient může prostřednictvím sdíleného reklamního rozhraní, nebo i emailem získat informace o každém prokliku. Součástí je i řada statistik a grafů.

 

Bannerovou reklamu prodáváme v jednotlivých balíčcích jako reklamu umístěnou na vybraném okruhu cca dvaceti profesních serverů, nebo serverů, kde lze očekávat poptávku po službách klienta. Konkrétní seznam stránek je vždy přiložen ke konkrétní reklamní kampani. Protože ceny za pronájem reklamních ploch se velmi mění a především záleží na konkrétním výběru stránek kde poběží,  je v rámci tohoto balíčku nabízen vždy námi specifikovaný okruh serverů. Při výběru dalších , mimo náš seznam je kalkulace stanovena individuálně. Vždy ale vycházíme z koncových cen serveru a naše odměna spočívá v agenturní provizi.

 

Bannery nabízíme v těchto cenových balíčcích, jiné kombinace a kalkulace na vyžádání

 

Top Standard

 

V rámci varianty top nabízíme balík zobrazení na nejlepší, vždy zobrazené, horní pozici na serverech tipyainspirace.czatipprovas.cz a dalších dvaceti serverech dle výběru v závislosti na zaměření klienta.

 

 

Měsíčně minimálně 100 000 zobrazení za 25 000,- Kč. Možno násobit až do 500 000 zobrazení měsíčně v rámci tohoto balíčku, ostatní na vyžádání. Za každých dalších 100 000 zobrazení 2% množstevní sleva.

 

Square standard

 

čtvercová reklamní plocha o rozměru až 280x280 je zajímavou alternativou. Počat zobrazení je omezen reklamními plochami k tomu poskytovanými na serverech. V rámci varianty top nabízíme balík zobrazení na nejlepší, vždy zobrazené, horní pozici na serverech tipyainspirace.czatipprovas.cza dalších dvaceti serverech dle výběru v závislosti na zaměření klienta.

Měsíčně minimálně 50 000 zobrazení za 10 000,- Kč. Možno násobit až do 250 000 zobrazení měsíčně v rámci tohoto balíčku, ostatní na vyžádání. Za každých dalších 100 000 zobrazení 2% množstevní sleva.

 

Sponzor serveru

 

Zajímavá nabídka reklamy na vybraných stránkách serveru TipproVas.cz a Tipyainspirace.cz. Tato reklama má velký efekt. Nově příchozí návštěvníci uvidí reklamu ve zvýrazněném velkém poli, které se zobrazí na vybrané stránce.Tato reklama bude propojena s Vaší presentací na serveru Tip pro Vás, což umožní cílit na různé produkty a měnit zaměření v průběhu kampaně. V ceně je jedna změna za týden.

 

Cena za týden je 15 000,- Kč. Za celý měsíc je cena 45 000,- Kč. Další kalkulace na vyžádání

ms

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar