Tipy a inspirace

A+ A A-

RO Marketing

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

 

RO Marketing provozuje Tipy a Inspirace

Společnost RO Marketing, je reklamní agenturou, která byla založena v roce 2002. Za dobu své existence jsme vybudovali dlouhodobé vztahy s našimi klienty, pro které realizujeme reklamní kampaně založené na principu měřitelného skutečného efektu vynaložených finančních prostředků. Našimi klienty, jsou jak menší firmy tak i firmy střední velikosti a mezinárodní korporace. Reklamu pro naše klienty realizujeme v těchto oblastech:

TAI homepage

- Tištěná reklama (brožury, letáky, velkoplošné tisky, vizitky, publikace, časopisy, newslettery, hlavičkové papíry, reklamní desky, potisky reklamních předmětů, polepy aut a mnoho dalšího)

Internetová reklama (web stránky, eshopy, redakční systémy, SEO, Seznam, Google, email marketing s měřitelným efektem, reklamní kampaně, tvorba ezinů, grafika, CSS, html, php, flash, bannery, SQB a vše co s reklamnou na internetu souvisí)

- Reklama na velkoplošných LED obrazovkách po celé ČR (tvorba spotů, image kampaně, kombinace s ostatními oblastmi image reklamy)

K těmto základním činnostem zajišťujeme servis v oblasti poradenství, tvorby grafických návrhů jak pro tisk, tak i pro on-line projekty. Zajišťujeme i samotnou produkci, a to jak v oblasti tiskových technologií a internetové reklamy, tak i v oblasti Velkoplošné obrazovkyreklamních spotů pro reklamní panely. Veškerá reklama je poskytována tak, aby měla měřitelný efekt. Reklama je za tím účelem kontrolována našimi pracovníky zodpovědnými za sestavení přehledu skutečně realizovaných aktivit, který je podkladem pro našeho analytika, který vytváří reklamní zprávu a který na základě smlouvy s klientem vyhodnocuje její skutečný efekt.

logoromNáš tým tvoří zkušení marketingoví poradci, kteří navrhnou, po úvodní konzultaci spojené s anylýzou současného stavu propagace firmy, obchodní značky či konkrétních produktů, projekt, včetně cílového stavu a sdělí přesnou specifikaci ceny a služeb, které klient platí. Součástí našeho kroky úspěchutýmu jsou smluvní dodavatelé konkrétních reklamních produktů, profesionálové ve svém oboru, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Klient tak za obvyklou cenu na trhu získává přidanou hodnotu ve formě sestavení kampaně za domluvené prostředky tak aby přinesla předem stanovený výsledek.

Sázíme na individuální přístup ke každému klientovi a ke každé zakázce. Proto je každému klientovi k dispozici jeden partner, který řeší všechny věci spojené s provozem a správou a ralizací kampaní. Naším cílem jsou dlohodobé vztahy, ve kterých postupně budujeme reklamní obraz klienta tak aby co nejlépe vyhovoval jeho potřebám a přinášel zisk. Většina našich klientů s námi spolupracuje déle než pět let a bude nám ctí, když tím dalším klientem budete právě Vy.

Každá naše činnost je motivována konkrétním cílem, který jsme si ve společném projektu s klientem vytkli jako cíl reklamy. 

Tento web tvoříme proto, protože si myslíme, že je třeba přinášet informace o tom co se skutečně děje, snažit se přispívat k většímu povědomí o podstatě jevů ve společnosti a o tom jak je společnost řízena.

 

Naposledy změněno
ms

Více z této kategorie: « Zázemí Tipprovás »
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar