Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  
TÝDEN 24 TÝDEN 25 TÝDEN 26

Svět a společnost - týden 26/2015

Dá sa zastaviť vojnu v Európe? - Rozviedka budúcnosti
V Európe a vo svete čoraz hlasnejšie znie rinčanie zbraní. Rinčia zatiaľ prevažne naši ZaOceánski PArtneri – stručne ZOPA. Európania tiež rinčia, pravda, potichu a smutne. Na pozadí tohto skúsime si v tom spraviť jasno, či sa dá vyhnúť veľkej vojne v Európe.
Kořeny masové imigrace ve Švédsku
Dokumentační video o absurdní multikulturní politice sociálních demokratů ve Švédsku (14 min., české titulky).
Atény: Demokracie se zrodila tady a tady také umírá
Jsme svědky obrovského duchovního úpadku. Země se rozdělila. Ve stejný den, a sice v pondělí, se na hlavním náměstí Atén konaly dvě manifestace se zcela protikladnými pozicemi, jedna hájila zastavení jednání s Bruselem, druhá požadovala, aby Řecko zůstalo v Evropě. Kromě pocitu, že země je rozpolcená, vzniká i obrovský pocit všudypřítomného neklidu, ten pociťuje každý.
Z okupovaných bank na radnice: Rozhovor s novou barcelonskou starostkou Adou Colau
Filosofka a dlouholetá aktivistka proti nucenému vystěhování Ada Colau byla zvolena primátorkou Barcelony. Stala se první primátorkou v historii města.
Kdož jste svatí, kamenujte. O lustračním zákonu a tajných službách.
Martin Koller: Vzhledem k tomu, že kolem mojí osoby se od srpna 2014 rozvinula nebývalá mediální show, rozhodl jsem se uvést různé informace na pravou míru. Předesílám, že převážná většina z toho, co uvádím, je doložitelná, případně zcela evidentní s využitím volně dostupných informačních zdrojů. Druhá část (dokončení): http://www.novarepublika.cz/2015/06/kdoz-jste-svati-kamenujte-dokonceni.html
Islamizace Velké Británie
Český lékař žijící ve Velké Británii na konkrétních příkladech ukazuje, jak probíhá islamizace této kdysi hrdé evropské země.
Texas – bašta separatismu v USA
Nyní je Texas nejen doménou, řečeno mírně, lidí nemajících v lásce černého prezidenta a konzervativní republikány – WASP, ale je to také dvoujazyčný stát, kde je oficiálně vedle angličtiny úředním jazykem i španělština. Texas je také jediný ze států USA, který má právo provést referendum o vystoupení a mající právo vyvěšovat svoji texaskou vlajku na stejnou úroveň, jako federální.
Ako sa bude rozbiehať arménský majdan. Prognóza-varovanie
Zkušenosti a varování bývalého ministra vnitra Ukrajiny.
Saudi Arabia and Russia Ink Six New Deals, Embark on New 'Petroleum Alliance'
The delegation of Saudi Arabia sent to Russia this past week was of the very highest level, and the fact that the statement was given directly by Mr. Naimi, as opposed to some all-too-common ‘senior official’ or ‘unnamed source’, speaks volumes. Statements from him on Saudi energy policy are not thoughts or opinions. Rather, they are facts and policies; and they would never be stated without the explicit approval and authority of the king.
44 Percent of Texans Think U.S. Military Might Be Coming to Impose Martial Law
The multistate training operation Jade Helm 15 will begin next month, and plenty of Texans still seem to think that this is all an elaborate ruse and the federal government is about to take over Texas — a state that is already part of a larger country that the federal government oversees.

RŮZNÉ

Prohlížeč Chrome vám do PC nainstaluje sledovací pomůcku
„Od Googlu si bez svolení stahujete kód černé skříňky, který – podle něj samotného – zapne mikrofon a aktivně odposlouchává váš pokoj,“ napsal Falkvinge.
Nassim Haramein 2015 – Propojený vesmír a základní transformace lidského vědomí
Nejnovější do češtiny přeložená 1 a půl hodinová přednáška Nassima Harameina z února 2015 z Conscious Life Expo. Švýcarský fyzik vysvětluje jak je možné pomocí jeho nového konceptu základů materiálního světa čerpat vidět ve vesmíru reálnou propojenost všeho se vším a ve výsledku čerpat nekonečné množství energie z vakua.
Francie schválila zákon o zákazu wi-fi ve školkách a jeslích
I když omezení zákonem ve Francii nejsou velká, přece jen jde o přelom - poprvé v historii nějaká vláda vzala vážně varování před účinky EM záření. Je to precedens, který pomůže i dalším zemím.
Tvrdý byznys s duchovnem
Jak se vyznat v zástupech guru, léčitelů, učitelů, terapeutů, koučů, lektorů, seminářů, kurzů, výcviků, terapií? Jak rozpoznat skutečnou moudrost od iluze moudrosti umně maskované sebevědomím, charismatem a hezky znějícími instatními hlubokými pravdami?
Efektivní altruismus
Singer formuluje základní obrysy svého současného myšlení – kvalitu života mnoha lidí lze výrazně pozvednout, podělíme-li se s nimi o naše finanční prostředky či materiální statky. Ve své nejnovější knize zdůrazňuje, že povzbudil mnoho lidí k přijetí tzv. efektivního altruismu za svůj světonázor.
Haarpové pulsy nového radaru Brdy
Vlny deštivého počasí jdou přes Česko zřejmě proto, aby byly otestovány schopnosti nového dopplerovského radaru Brdy, který byl namontován v květnu.
© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar