Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Kdo mediálně lže, ten korporátně krade Podle korporátního rádia Jerevan všechny ukazatele potvrzují optimistický trend US-ekonomiky. Kdo z mladých neví, co bylo rádio Jerevan, už má nejvyšší čas, aby si to zjistil.

Manipulace BBC ohledně hladomoru v syrské Madáji Západ provozuje v Sýrii otřesnou politiku a BBC přitom slouží jako hlavní propagandistický nástroj. Například naše korporátky a hlavně ČT používají BBC jako hlavní info-kanál.

Nový tunel na občany ohledně trestní odpovědnosti právnických osob  Za koho kope poslankyně Marie Benešová (ČSSD), když chce ve Sněmovně vykostit zákon o trestní odpovědnosti právnických osob?

Stropnický a Krnáčová Po dlouholeté devastaci a výprodeji nejen národního majetku, ale i iniciativy, dovednosti a kreativity, se dočkáme stavění z hlavy na nohy a života v normálním státě s normálním vedením a s normální opozicí.

Úspory německých penzistů jsou vydány v plen rizikům bankovního sektoru. Wolfgang Schaüble jako příští německý kancléř? Bankéři a spříznění politici jsou pořád tři kroky napřed. Občané budou nakonec vděčni, až někdo přijde a nastolí pořádek.

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar