Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Ministr spravedlnosti Pelikán chce spravedlnost, což je prý šílené " Veřejně tu tedy prohlašuji, že si i já myslím, že si Miroslav Kalousek s velkou pravděpodobností nakradl hezké miliardy… Žijeme ve fasádní demokracii." Tolik současný ministr spravedlnosti za hnutí ANO, Robert Pelikán.

Chráněné dílny a sociální podniky ve věku neoliberalismuChráněné dílny a sociální podniky ve věku neoliberalismu Spojení chráněných dílen s obchodními korporacemi je problém. Obchodní společnost dokáže rozlišit mezi nároky na zdravé zaměstnance a na zaměstnance s postižením. Chráněná dílna je tu proto, aby takovým lidem pomohla vždy.

Referendum v Bolívii rozhoduje o budoucnosti Evo MoraleseReferendum v Bolívii rozhoduje o budoucnosti Evo Moralese Referendum má změnit bolivijskou ústavu a umožnit znovuzvolení Evo Moralese. Výhra v nedělním referendu by znamenala, že může vést Bolívii až do roku 2025. Konečné výsledky nedělního referenda: 51,30% hlasovalo proti změně ústavy

Smrt soudce Scalii během tajného "obchodního" výletu ukazuje na nová etická pochybeníSmrt soudce Scalii během tajného "obchodního" výletu ukazuje na nová etická pochybení Soudce Antonin Scalia zemřel tak, jak žil - když si za zavřenými dveřmi užíval štědrosti někoho velmi bohatého, někoho, kdo mohl záviset na tom, že tento s pravicí spřažený soudce obhájí jeho zájmy u amerického Nejvyššího (ústavního) soudu (US Supreme Court).

Nové panevropské hnutí evropských demokratůNové panevropské hnutí evropských demokratů Bývalý řecký ministr financí Janis Varoufakis 9. února v berlínském divadle Volsbühne představil nové celoevropské levicové hnutí Demokracie v Evropě - hnutí 2025 (DiEM25).

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar