Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Demonstrace proti čínské okupaci Tibetu Pořád jsou lidé, kteří říkají "Ne" proti čínské okupaci, "Ne" proti Zemanově a vládní snaze ničit svobodu a lidská práva kvůli investicím. Investoři v Česku jsou a budou významní funkcionáři komunistické čínské vlády, která Tibet násilím a vražděním zabrala.

V Německu demokracie nezvítězila. Jiný pohled na AfD a na Německo Nastupující strana AfD může hrát roli trojského koně při oslabení Německa. Viz poučení z předválečné historie.

Proč ruské bombardéry opouštějí SýriiProč ruské bombardéry opouštějí Sýrii  Rusové se nestahují ze Sýrie úplně, protože ještě nevybili s Asadem všechny zahraniční a domácí teroristy. Ale stahují se částečně proto, aby uvolnili prostor pro činy a pro jednání jiných aktérů.

Jen Protentokrát?  "Československý president prohlásil, že ve prospěch této věci a pro dosažení konečného usmíření klade osud českého národa a země s plnou důvěrou do rukou vůdce německé říše."

Schválil se životu nebezpečný zákon: Rozhovor s poslancem Ludvíkem Hovorkou Na jednom místě, na jeden klik z klávesnice, budou dostupné všechny zdravotní informace o každém občanovi, za kterého bylo z veřejného zdravotního pojištění zaplaceno. Každá prohlídka, vyšetření, zákrok se všemi detaily včetně jeho zdravotní a sociální anamnézy.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar