Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Proč ruské bombardéry opouštějí Sýrii Rusové se nestahují ze Sýrie úplně, protože ještě nevybili s Asadem všechny zahraniční a domácí teroristy. Ale stahují se částečně proto, aby uvolnili prostor pro činy a pro jednání jiných aktérů

Jen Protentokrát?  "Československý president prohlásil, že ve prospěch této věci a pro dosažení konečného usmíření klade osud českého národa a země s plnou důvěrou do rukou vůdce německé říše."

Schválil se životu nebezpečný zákon: Rozhovor s poslancem Ludvíkem Hovorkou Na jednom místě, na jeden klik z klávesnice, budou dostupné všechny zdravotní informace o každém občanovi, za kterého bylo z veřejného zdravotního pojištění zaplaceno. Každá prohlídka, vyšetření, zákrok se všemi detaily včetně jeho zdravotní a sociální anamnézy.

Slovenské volby reagovaly na rozpad EU.Slovenské volby reagovaly na rozpad EU. Jako všude jinde Pokud posuzujeme slovenské volby v evropském kontextu, nejedná se o nic neobvyklého. A Fico uspěl, jenže má problém složit funkční vládu.

Propad lodní dopravy potvrzuje hospodářskou kriziPropad lodní dopravy potvrzuje hospodářskou krizi Dávám jen pár čísel, o kterých jsme psali už ve starších článcích. Propad Baltic index je fakt drsný, světová lodní doprava málem stojí. Takto vypadá hospodářská krize.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar