Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Paul Craig Roberts: Je „útok Islámského státu“ v Bruselu další falešnou vlajkou? Poslední útok, z něhož byl obviněn Islámský stát, tentokrát v Belgii, jsem nezkoumal, a ani nehodlám. Vysvětlení je již vytesáno do kamene od prvních zpráv, a jakýkoli skepticismus od kohokoli je ignorován jako konspirační teorie. Viděl jsem svědectví, že bomby byly umístěny ve stropě, a že původní video puštěné úředně do médií bylo ve skutečnosti natočeno před několika lety při čečenském útoku na ruské letiště. Pokud jsou tyto zprávy pravdivé, pak oficiálně vydaná historka vytesaná v kameni vyvolává otázky. Ale tyto otázky nebudou položeny.

Jestliže různé ty výbuchy bomb jsou útoky pod falešnou vlajkou, vláda opět bude z obliga, protože svést útoky na muslimské teroristy se hodí agendám všech zájmových skupin. Vládním zájmem je více války, vojenské výdaje a opatření policejního státu. Ale také jsou tu zájmy těch, kteří chtějí omezit imigraci, ti, kteří chtějí svést bomby na západní imperialismus, ruská vláda si přeje jednotnou frontu proti terorismu, a ti, kteří používají bomby, zdůrazňují vrozenou dobrotu Západu, která přitahuje nenávist právě kvůli té dobrotě. Washington miluje bomby, protože udržují Evropany ve strachu a jejich vlády pod washingtonským pantoflem.

Vysoce postavený americký admirál podnikl smělý let do Bruselu, aby varoval před útokem, ale byl zadržen Bizarní zpráva ruské Zahraniční výzvědné služby (SVR) pro vnitřní potřeby Kremlu 23. 3. 2016 praví, že admirál Peter Neffenger, který řídí Transportní bezpečnostní administraci USA (TSA) a má pod sebou téměř 60 000 zaměstnanců, podnikl „odvážný let“ do Bruselu v Belgii, aby varoval před útoky, které tamzabily nejméně 30 lidí a zranily více než 200; avšak po svém příletu do Bruselu šel do špatné výzvědné služby, odkud ho poslali jinam, asi hodinu před touto tragédií, kterou by zřejmě byl mohl zastavit.      

Stereotypní mediální dramatické fotky z dějiště výbuchu v Bruselu Jak už někdo do komentářů poznamenal, všechny oficiální fotky z výbuchů v Belgii, zveřejněné v oficiálních masmédiiích, jsou jakoby stereotypní, stejné jako při všech předchozích podobných událostech, lidé jakoby nezúčastnění .. Jak by ne, když to všechno je divadlo, pro které jsou najati (velmi amatérští) herci... A proč vymýšlet nové režie, když ty staré jsou tak osvědčené, věří tomu v podstatě celý svět...Nezpochybňují, že při těchto zfalšovaných atentátech pod taktovkou CIA/MOSSAD byli skuteční mrtví a ranění, kteří k tomu přišli naprosto nevinně, a cítím s nimi, samozřejmě. Pokud jsou nějací takoví i na níže uvedených fotkách, pak se hluboce omlouvám, není rozhodně mým úmyslem zlehčovat jejich utrpení...Myslím, že některé z lidí, kteří byli skutečně zraněni, je možno vidět na tomto neoficiálním videu natočeném na mobil neznámým Belgičanem: http://www.liveleak.com/c/rikhere To jsou podle mě lidi, které to opravdu bolí.Takže, přináším tu nějaké médii protřelé fotky z Bruselu, aranžované dle osvědčených předešlých scénářů.

Přidávám k nim prostý komentář, to, co mi zrovna šlo hlavou.. (Počítám s tím, že mi budou "citliví" čtenáři spílat za "necitlivost" (:-)))) Pokud byste se dali unést dramatem a zapomněli, že hlavní roli na níže uvedených fotkách hrají amatérští krizoví herci a profesionální krizové agentury, pak aspoň nahlédněte na článek z dailymail o dosud největším, ba gigantickém protiteroristickém cvičení v Evropě, které proběhlo 29. února 2016 v Londýně, a zúčastnilo se ho 2000 krizových herců: "Mrtvá těla jsou rozptýlena po 7 vagónech metra, na které spadl věžový dům, v největším evropském cvičení na teroristický útok v metru", tam uvidíte, jak se takové fotky dělají....http://www.dailymail.co.uk/news/article-3469066/Dead-bodies-strewn-tube-trains-tower-block-collapses-station-emergency-services-carry-drill-Europe-s-biggest-disaster-response.html ... velmi poučné, já to někdy přeložím....  Stereotypní fotografie z událostí "pod falešnou vlajkou" v Bruselu, zaměnitelné s mnoha fotografiemi z podobných událostí předešlých (a ostatně taky médii zaměňované.)13

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar