Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Geoinženýrství odřízlo populace celého světa od životně důležitého deště Geoinženýrství odpírá životně nezbytný déšť populacím po celém světě. Klimatičtí inženýři odřízli mnoho oblastí světa od životně důležitého deště. Proč je v tuto chvíli na celém světě tolik oblastí s rekordním suchem? Teplejší atmosféra přece obsahuje mnohem více vodní páry (o 7% více na každý stupeň Celsia oteplení). Zákony fyziky praví, že na rychle se oteplující planetě MUSÍ pršet více. Takže, proč všude na světě narůstají rekordní období sucha? Protože geoinženýrství/management solární radiace naprosto rozvrátil hydrologický cyklus Země.14

 

Za Panamskými dokumenty stojí Soros a Fordova nadace Finanční elity se zmocnily investigativního novinářství, aby mohly útočit na Putina. Korporátní méda se vrhla na takzvané panamské dokumenty spjaté s právnickou firmou Mossac Fonseca, aby mohla vršit kritiku na ruského presidenta Vladimíra Putina „ICIJ (Internationa Consortium of Investigative Journalism - Mezinárodní konsorcium investigativního novinářství) a mezinárodní koalice médií zkoumala nalezené dokumenty, které údajně odhalují tajnou síť zahrnující společníky ruského presidenta Vladimíra Putina a obchodní vztahy mezi členem etického výboru FIFA (Fédération Internationale de Footbal Associations) a člověkem, kterého Spojené státy vypověděly pro korupci,“ oznámila CNN dnes ráno.

Varování: CIA připravuje falešné teroristické útoky v České republice mezi 4. a 11. dubnem 2016 Aktuální varování z webu "nejhledanějšího whistleblowera současnosti", amerického novináře Davida Chase Taylora, žijícího ve Švýcarsku (které mu nechce udělit politický azyl).  Myslím, že lépe je toto zveřejnit nežli ignorovat, jelikož CIA si to i zde okamžitě přečte (však tu slídí každou půlhodinu přes své servery "Švýcarsko" a "Evropa" a další) a pravděpodobně nebude v jejím zájmu, aby měl Taylor pravdu...

Varování před terorem v České republice (4. dubna 2016): CIA připravuje teroristické útoky v České republice mezi 4. a 11. dubnem 2016, zejména útoky azylantů a uprchlíků, a/nebo a) útoky ISIS/Invaze do České republiky, b) útoky stylu 9/11, c) biochemické útoky, d) útoky špinavou bombou, e) jaderné teroristické útoky a/nebo f) útoky na jaderné reaktory.

Poznámka autora: Protože jsem já, David Chase Taylor, oficiálně požádal o politický azyl ve Švýcarsku 17. července 2015, ke státem sponzorovaným teroristickým útokům a takzvaným „přírodním katastrofám“, které odhaluji, dochází zřídka. Zkrátka, švýcarská CIA nechce, aby se mi dostalo větší důvěryhodnosti, nežli je nezbytně nutné, a nechtějí, aby se ze mě stal moderní prorok. Také nechtějí ze mě mít další nekomplikovaný případ, pokud jde o to, proč si zasloužím politický azyl. Pro ty, kteří nevědí, proč žádám o politický azyl ve Švýcarsku: vězte a), že jsem poprvé oficiálně požádal o azyl ve Švýcarsku 8. března 2011, přibližně dva roky předtím, než jsem zjistil, že Švýcarsko je hostitelskou zemí CIA; a b) CIA tradičně nekálí do svého hnízda ve Švýcarsku. Tímto chci říci, že CIA byla nyní poprvé v historii odhalena. Důsledkem toho je extrémně zoufalá a mohla by mě ve Švýcarsku zavraždit. 

https://truthernews.wordpress.com/2016/04/04/czech-terror-alert-apr-4-2016-cia-plotting-terror-attacks-in-the-czech-republic-between-april-4-11-2016-namely-asylumrefugee-attacks-andor-a-isis-attacksinvasion-of-the-czech-republic-b-9/

Švýcarsko, Curych: Na základě nejnovějších zpráv a událostí se jeví, že Hlavní velení CIA pod Ženevským jezerem ve Švýcarsku, mající vstup v CERNu, připravuje v České republice vlnu teroru Islámského státu, žadatelů o azyl a/nebo teror spojený s uprchlíky, velmi pravděpodobně tento týden. Nejpravděpodobnějším cílem je samozřejmě Praha. Bezprostředně hrozící útoky budou využity k: a) ke zrušení či odvolání Schengenské dohody, která umožňuje volné cestování po Evropě, zejména ve Švýcarsku; a/nebo zrušení či odvolání Dublinské regulace, která řídí azylový zákon v Evropě, zejména ve Švýcarsku. V důsledku toho jeden nebo více údajných teroristů budou pravděpodobně žadatelé o azyl nebo uprchlíci.  

114

 

Panamské dokumenty: falešný "únik informací" jako nová propagandistická zbraň elit proti politickým a ekonomickým protivníkům Zloděj křičí: Chyťte zloděje! Čím více se něco mediálně rozmazává, tím více to smrdí podvodem. Takže, když se tak rozhlížím po světovém netu, co si vědomí lidé myslí o nové celosvětové aféře s "panamskými dokumenty", kterou na nás právě valí média, tak si mnoho z nich myslí totéž co já, vyjádřeno českým příslovím: Zloděj křičí: Chyťte zloděje! "Panamské dokumenty" "nechalo uniknout" sdružení zainteresovaných zločinců 

http://winteractionables.com/?p=32020

Seznamy ohledně zahraničních bankovních kont známých osob, tzv. Panamské dokumenty, se jeví velmi značně jako kampaň sloužící ke zkompromitování a odstranění nepohodlných lidí. Je jasné proč: jen malá část politiků jsou pedofilové, ale bankovní konta mají všichni, takže je třeba na ně použít jiné metody.  Počáteční zveřejněná jména scénáře byla zcela předvídatelná: Rusové kolem Putina, Assad a další osiny v zadcích anglosionistických zločinných aktérů. Islandská jména jsou vysoce podezřelá proto, že tito lidé se postavili proti banksterům. Historka se rozvíjí velmi teatrálně, to znamená, že někomu záleží na tom, aby se to rozmazávalo. Avšak na internetu nejsou zatím dostupné žádné skutečné dokumenty.

Obří planeta vyvržená z černé díry v centru galaxie by mohla brzy ovlivnit Zemi

Odkazy vedou na články v angličtině. Skutečně těžko uvěřitelná nová 737stránková zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená vědci z Vzdušných a vesmírných obranných sil Ruska (Aerospace Defense Forces - ADF) praví, že Kalifornský technologický institut (Caltech) letos v lednu potvrdil, že Státní aeronautická a vesmírná správa (NASA) objevila v roce 2005 v našem solárním systému novou planetu, což je v souladu s informacemi poskytnutými Ruské federaci dvěma experty amerického vesmírného programu, kteří před 17 lety varovali, že naše Země je pod „hrozbou zničení“ a že je třeba věřit „mýtům z naší minulosti“. 

https://youtu.be/6poHQ2h00ZA 

Podle této zprávy začátkem roku 1999 obdrželo Rusko (na své ambasádě ve Washingtonu, D. C.) nevyžádanou „složku dokumentů“ od počítačového programátora Kennedyho vesmírného centra (KSC) jménem Lloyd Allbright, který uvedl, že je součástí týmu expertů pověřených zjištěním dat ohledně hrozeb pro americké raketoplány ze strany toho, co je pokládáno za suť komety Shoemaker-Levy 9, vzniklou při kolizi s Jupiterem a blížící se k Zemi od července 1994; NASA kalkulovala, že cesta od Jupiteru k Zemi bude těmto troskám trvat 5 let.

Obří planeta vyvržená z černé díry v centru galaxie by mohla brzy ovlivnit Zemi Odkazy vedou na články v angličtině. Skutečně těžko uvěřitelná nová 737stránková zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená vědci z Vzdušných a vesmírných obranných sil Ruska (Aerospace Defense Forces - ADF) praví, že Kalifornský technologický institut (Caltech) letos v lednu potvrdil, že Státní aeronautická a vesmírná správa (NASA) objevila v roce 2005 v našem solárním systému novou planetu, což je v souladu s informacemi poskytnutými Ruské federaci dvěma experty amerického vesmírného programu, kteří před 17 lety varovali, že naše Země je pod „hrozbou zničení“ a že je třeba věřit „mýtům z naší minulosti“. 

https://youtu.be/6poHQ2h00ZA

Podle této zprávy začátkem roku 1999 obdrželo Rusko (na své ambasádě ve Washingtonu, D. C.) nevyžádanou „složku dokumentů“ od počítačového programátora Kennedyho vesmírného centra (KSC) jménem Lloyd Allbright, který uvedl, že je součástí týmu expertů pověřených zjištěním dat ohledně hrozeb pro americké raketoplány ze strany toho, co je pokládáno za suť komety Shoemaker-Levy 9, vzniklou při kolizi s Jupiterem a blížící se k Zemi od července 1994; NASA kalkulovala, že cesta od Jupiteru k Zemi bude těmto troskám trvat 5 let.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar