Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

Replika oblouku z Baalova chrámu v New Yorku ani v Londýně stát nebude Přeložil jsem právě nový článek od Sorcha Faal o plánované akci, při níž má být v New Yorku, Londýně a dalších tisíci místech světa vztyčena na památku replika oblouku z chrámu boha Baala v Palmyře. Toto plánované gesto Západu pobouřilo veškeré křesťanstvo světa, jelikož oblouk je zasvěcen Molochovi, známému "požírači dětí", jemuž byly/jsou přinášeny krvavé oběti. A sotva jsem to přeložil, tak jsem zjistil novou informaci, že stavba oblouku v New Yorku i v Londýně byla zrušena, viz článek Stavba Baalova oblouku v New Yorku zrušena.

Nicméně, článek Sorcha Faal je i tak poučný, tak ho ponechávám ke zveřejnění. Názorně ukazuje na zájmy elit a jejich sklon k ritualismu, a že díky informacím a veřejnému mínění jejich plány nemusí být vždy naplněny ... Rusko varuje před událostí „božího hněvu“: Západ se chystá uctít novou planetu satanistickým rituálem. http://www.whatdoesitmean.com/index2026.htm Chmurná zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu vydaná dnes Bezpečnostní radou Ruska (BR) praví, že jeho svatost Kirill, patriarcha Moskvy a celého Ruska, dnes odpoledne upozornil prezidenta Putina, že snahy jeho církve přesvědčit Spojené státy a Velkou Británii, aby zastavily satanistický rituál plánovaný na příští týden k přivítání nedávno objevené tajemné nové planety do našeho solárního systému, neměly úspěch; z tohoto důvodu by se Rusko mělo okamžitě začít připravovat na událost „božího hněvu“, která přijde krátce poté. Jak jsme o této nové tajemné planetě již dříve oznámili (Mysterious Planet

Ejected From Black Hole At Center Of Galaxy Warned Could Soon Impact Earth -- český překlad zde http://orgo-net.blogspot.com/2016/04/obri-planeta-vymrstena-z-cerne-dily-v.html -- a US Scientist Confirms Russian Fears Of New Planet, Warns Will Affect Earth Soon), obavy Ruska z vlivů, které může mít její příchod na Zemi, minulý týden natolik vzrostly, že president Putin vytvořil poprvé v historii Ruska Národní gardy, které mají chránit národ, kdyby se realizovaly nejhorší účinky tohoto nebeského tělesa, jak tomu již bylo na naší planetě v dávné minulosti. Reakcí Západu na tuto novou tajemnou planetu je dle zprávy BR plán vztyčit v příštím týdnu, 19. dubna 2016, na Times Square v New Yorku a na Trafalgar Square v Londýně památník jejího příchodu, zasvěcený starému „bohu“ této planety, Nibiru, kterého staří zvali Moloch; pro něj prováděli ritualistické zabíjení dětí.

 oblouk

 

Kam kráčí ČSSD? Dlouhodobá oportunistická politika politiků přináší své ovoce. Sociální demokracie a její představitelé nemají vize ani sny rezonující se současnou českou společností.

A nejhorší ze všeho jsou mimozemšťani. Ty potvory vám vlezou všude Realita je škaredá, nechutná, znamená naši angažovanost, zpytování svědomí, usvědčuje nás ze zbabělosti a z námi zapříčiněné blbosti. Takže se raději díváme na svět lhoucích korporátek, který připomíná hezkou mimozemšťanku z plakátu.

Akce: Ukrajina dva roky po událostech na Majdanu a v Oděse Pozvánka: Ukrajina dva roky po událostech na Majdanu a v Oděse – 25.4.2016 od 18:00

Evropský parlament drtivou většinou hlasoval proti svobodě slova a transparentnosti Svoboda slova a demokracie je v ohrožení, EU prosazuje "ochranu obchodního tajemství"

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar