Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

Informační válka, jejíž hlavní zbraní je dezinformace Díky čtenáři za následující komentář, s nímž vřele souhlasím. Proč se teda v těch desinformacích pořád patlám, když dávno vím, jak to je a že pravdy se dobrat nedá? Asi zatím musím, protože je mi to dáno osudem, a i když už mě to ani nebaví, a tak si říkám, že to asi musím dělat proto, abych přinesl do jazykově izolovaného českého rybníčka alespoň jiné možné podněty než ty nejmasověji vnucované masovými médii ... a čekám a nemůžu se dočkat, až tenhle můj program DNA doběhne a sám odpadne... (viz IA).

Nepotřebuji tudíž, aby mi někdo pořád psal, že to a to jsou desinformace; například Sorcha Faal. To vím taky, že jsou to informace překroucené potřebným směrem ... nicméně v celém tom světovém oceánu desinformací jsou to desinformace špičkově provedené a šťavnatě výživné (:-))), s velkým podílem pravdy (dle příruček CIA nejlepší desinformace obsahují až 99% pravdy a pouze 1% lži/překroucené pravdy.) Nenajdete konspirační web, o němž by jiné weby nepsaly, že jsou to záměrné desinformace... 

Přátelé, po letech studia všech možných informací z nejrůznějších zdrojů jsem dospěl k následujícímu přesvědčení. Téměř všechny informace jsou falešné, vypouštěné do světa v rámci informační války. Její hlavní zbraní je dezinformace. Zpravodajské služby celého světa byly nuceny tuto strategii přijmout s vývojem technologií. Už dlouhou dobu není možné skoro nic utajit. Takže se neustále kalí voda vypouštěním gigantického množství falešných zpráv a informací všeho druhu, články, videa, diskuse na sociálních sítích, virální reklama, hudební průmysl, knihy a časopisy, šuškanda a televizní + rozhlasové zpravodajství. V této neuvěřitelně kalné řece plavou zrníčka pravdy. Bohužel nikdo z nás je nenajde, protože neznáme klíč podle kterého poznáme, že tohle je zrnko pravdy. Internet byl stvořen jako hlavní nosič dezinformační munice. Tolik konspiračních webů. Občas se nějaký zakáže, aby se vědělo, že tohle byl ten pravý reflektor pravdy.

Jediné řešení je to, které vynalezli muslimáci. Ignorují jakékoliv informace pocházející z venčí. Nepoužívají mobily, internet a jiné sítě, protože jednak jsou sledované a druhak z nich kape do očí a uší jed. Proto je moderní západní civilizace proti jejich postupu téměř bezmocná. Napadá někoho jak z toho ven?

Největší letošní sluneční erupce 18. 4. a plná aktivita CERNu Další pozorování od Paula Begleyho, navazující předešlý článek http://orgo-net.blogspot.com/2016/04/cern-zpusobuje-kolapsy-magnetopauzy.html. 18. 4. 2016 došlo k letos nejsilnější erupci na Slunci, která by měla zasáhnout Zemi 20. 4. Naštěstí nesměřuje přímo k Zemi. CERN jede naplno. Dojde k megazemětřeseni? Varování před zemětřesením: Obrovská erupce na Slunci, nejsilnější CME (Coronary Mass Ejection) tento rok. https://youtu.be/BADqChBBzlY

Rusko se připravuje na katastrofické zemětřesení, ale varuje, že Amerika je ve větším nebezpečí Šokující nová zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes praví, že president Putin dovolil okamžité rozmístění vojsk ve Východním vojenském distriktu (EMD) jako přípravu na možnou sérii silných zemětřesení a tsunami, které mohou zasáhnout Kamčatský poloostrov v průběhu příštích 14 dní – a dále varuje, že severozápadní pacifická oblast Spojených států, Kanady a Aljašky je možná ve větším nebezpečí než Rusko.

Vojska 18. dělostřelecké divize při rozmisťování na Sachalinu, 17. dubna 2016 Podle zprávy MO tento bezprecedentní mírový přesun tisíců vojáků Ruské federace do předem určených „ochranných koridorů“ byl založen na „urgentním varování“, které dnes zaslal Bezpečnostní radě Ruska (BR) doktor věd Mehran Keshe, který řekl, že silné zemětřesení o síle 5,8, které dnes odpoledne zasáhloKrálovství Tonga, bylo „posledním držícím pilířem před pádem“, protože Pacifická deska se chystá ke „katastrofickému novému uspořádání“.

Záhadná pěna v japonském městě po zemětřesení Japonské město po zemětřesení pokryto záhadnou pěnou V ulicích jihojaponského města Fukuoka, 90 km od epicentra zemětřesení o síle 7,3, se v sobotu ráno objevila záhadná pěna - krátce po silných otřesech, které zasáhly i toto město, avšak naštěstí zde nezpůsobily velké škody.

Japonsko: použita nová technologie umělého zemětřesení Domnívám se, že bylo vyrobeno nové zařízení na vyvolání zemětřesení – takové, které vytváří okamžité otřesy, na rozdíl od starého, které vytvářelo pocit kluzké kapaliny či točení, a bylo právě použito v Japonsku. Nový typ pohybu je daleko ničivější nežli předešlý stroj. A nyní bylo v Japonsku zemětřesení s epicentrem v hloubce pouhých 7 kilometrů. Starý učebnicový fakt nám říká, že předtím, než začala být zemětřesení uměle vyráběna člověkem, bylo zcela nemožné, aby zemětřesení vzniklo v menší hloubce než 15 mil.

Znamená to, že tak hluboko musíte jít pro tektonické pohyby, abyste z nich dostali dostatečný tlak, který by způsobil otřesy. Toto poslední zemětřesení v Japonsku o síle 7,2 začalo v hloubce pouhých 4 mil, neboli 7 kilometrů. Z takové mělké hloubky to zemětřesení musí být absolutně ničivé, jestli to, co ho vyvolalo, mělo stejnou schopnost vytvářet náhlé otřesy stejným způsobem, jako předcházející zemětřesení, o síle 6,5. https://youtu.be/FV36lOmnu2s Jeden detail o zemětřeseních: Seismické hodnocení je jenom částí toho, co je zaznamenáno na povrchu. Když se zemětřesení 7,0 stane v hloubce 200 mil, nebude příliš ničivé, protože mezi otřesem a povrchem je 200 mil materiálu, a ve výsledku se otřes rozloží na velmi rozsáhlou oblast povrchu. Ale při posledním zemětřesení o síle 7,2, které začalo v hloubce pouhých 4 mil, povrch nad ním schytá veškerou jeho energii, a škody budou hrozné, zrovna tak dobře by mohli sedět na jaderné bombě...

CERN způsobuje kolapsy magnetopauzy, důsledkem jsou zemětřesení na celém světě Pokusy CERNu způsobují narušení magnetopauzy, důsledkem jsou zemětřesení na celém světě V posledních dnech i naše média přinesla zprávy o silných zemětřeseních po celém světě, naposledy během včerejška v Japonsku. Vědci varují, že hrozí nebezpečí dalších, ještě silnějšími otřesů ve všech seismicky aktivních oblastech světa. Na západním pobřeží USA je zajímavá situace, neboť tam naopak už několik dní žádné zemětřesení nebylo, i když je to aktivní oblast; zatím tam trvá tzv. "seismická pauza", což může být předzvěstí obzvláště silného zemětřesení...

Je zajímavé, že tato neklidná seismická situace začala počátkem dubna, kdy (shodou okolností?) po tříměsíční technické pauze (od konce prosince 2015) CERN obnovil své experimenty s vysíláním paprsků do vesmíru prostřednictvím Velkého hadronového srážeče/urychlovače (LHC). (O obnovení aktivity LHC viz článek http://home.cern/about/updates/2016/03/return-lhc-season-2-continues ) Různí pozorovatelé ve světě, kteří sledují blíže aktivity CERNu, si povšimli, že po "technické pauze" se intenzita vysílaných paprsků podstatně zvedla (z 4,5 na 6,5, na celkových 13 Teraelektronvoltů); a to někteří pozorovatelé dokonce uvádějí, že intenzita musí být daleko/mnohonásobně vyšší, než nám přiznává CERN na svých online grafech, na nichž je možno sledovat pokusy s paprsky v reálném čase (grafy viz CERN Vistars https://op-webtools.web.cern.ch/vistar/vistars.php ) Jeden z pozorovatelů, všímajících si souvislostí mezi zemětřesením, ejekcemi sluneční koronární masy a aktivitou CERNu je Paul Begley, který 13. dubna vystavil následující video, jehož zkrácený překlad a důležité snímky přináším.

Video Ejekce solární masy/zemětřesení 6,9/CERN z 13. 4. https://youtu.be/01jMEJ3icZI

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar