Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

Hillary Clintonová vyhlásila válku náboženství Hluboce zakořeněné kulturní kódy, náboženská přesvědčení a strukturální fobie se musí změnit. Vlády musí použít své možnosti donucení, aby nově definovaly náboženská dogmata.

Jak vidí základy Nového světa bývalý slovenský premiér Vystoupení Británie z EU by znamenalo oslabení protikladu EU a Ruska a zároveň posílení osy Moskva–Berlín. Německo by pak nemělo zájem natolik finančně podporovat EU, což by postupně mohlo vést k vystoupení dalších zemí z EU.

Varování do Kyjeva z úst šéfa americké diplomacie John Kerry, ministr zahraničí USA, vystoupil na společné tiskové konferenci se Sergejem Lavrovem a z pódia pronesl vážné varování prezidentu Ukrajiny Porošenkovi, pokud by chtěl obnovovat vojenské akce.

Dezinformace o kvótách – ne 500, ale 20.000 imigrantů  Spousta lidí se nechá zmást číslem 500 v titulcích novin. A vůbec netuší, že těch 500 je kvóta NAD RÁMEC těch, co do EU přijdou nebo připlují přes Středozemní moře …. Těch je cca 650.000 za loňský rok a letos se čeká ještě více. Kvótou 3% pro ČR dostaneme dalších 20.000 lidí.

Francie uznává alternativní měny Má to funkci peněz, dá se jimi platit, ale vydává je někdo jiný než centrální banka – jejich emise je pod kontrolou místních samospráv. Ve Francii běží už třicet projektů takových místních peněz (lokálních doplňkových měn - MLC) a třicet dalších se připravuje.

Létající stroje staré Indie Po dlouhá staletí, kdy se Západ roztahoval v Indii, jsme staroindické legendy a pověsti považovali namyšleně za cosi vybájeného, za výplody fantazie. Chytří učenci překládali velké indické eposy do angličtiny a francouzštiny vždy s jistou arogancí: Není jiné vědy než vědy západní.

Mohendžodaro: město zničené jaderným výbuchem Podle starých Indických textů bylo původně město Mohenžodaro hlavním městem království Lanca, což je město jehož historie a zejména zánik je popsán v indickém textu Rámájana. V tomto textu se píše, že bůh Vishnu se rozhodl zničit smrtelného krále království Lanca jménem Ravana, který se stal příliš mocným. Proto se Vishnu rozhodl vzít na sebe podobu jako Rama a vedl válku s Ravanou, který se sám prohlásil za boha.

Bin Laden’s End: The Truth Comes Out “I’m not saying that they’re at the highest levels, but I believe that somewhere in this government are people who know where Osama bin Laden and al-Qaeda is, where Mullah Omar and the leadership of the Afghan Taliban is, and we expect more cooperation to help us bring to justice, capture or kill those who attacked us on 9/11."

Arctic Ocean Seafloor Features Map Today, we are at a time when interest in the Arctic Ocean is growing steadily.

Almost Half Of US States Are Officially Broke An Associated Press analysis of statehouse finances around the country shows that at least 22 states project shortfalls for the coming fiscal year. The deficits recall recession-era anxiety about plunging tax revenue and deep cuts to education, social services and other government-funded programs.

Americké Federální rezervy (FED) Systém federálních rezerv byl předkládán jako všelék na všechny finanční nemoci. Tato nová instituce byla vytvořena údajně jen proto, aby regulovala komerční banky, a tím zajistila, že nebudou tratit při hraní na akciovém trhu.

Evoluční historie americké pop music za posledních 50 let Analýza hudby a textů americké popmusic mezi lety 1960 až 2010 ukázala, že největší revoluci v americké populární hudbě rozpoutal hip hop s rapem a že v USA nedochází k homogenizaci populární hudby.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar