Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

 

Teror v Německu, prý už se blíží praktikám hitlerovců. Ale nepáchají ho „pravičáci“... Nad počtem svobodných zemí v Evropě, kde je dosud možné vést otevřenou politickou debatu na téměř jakékoli téma, se zamýšlí server NeviditelnýPes.cz. Podle redaktora Aleše Valenty několik takových zemí zbylo. „Kde nebyla svobodná diskuse ochromena feministickou policií s jejím lakmusovým papírkem absurdní ‚senzibility‘ vůči ženám. Kde politická korektnost nestanovila názorový koridor, čímž byla celá řada zásadních společenských problémů dlouhodobě tabuizována. Kde je ještě dostatek novinářů, kteří nepodlehli autocenzuře. Kde slovo Brusel vzbuzuje u většiny občanů právem stále hlubší negativní asociace, přičemž zhruba platí nepřímá úměra – čím větší odpor společnosti ke zlořádu jménem EU, tím větší je její svobodomyslnost,“ podotýká Valenta. Politici z těchto zemí ve střední i východní Evropě a z Balkánu by se při další návštěvě Německa měli podle něj zabývat lidskými právy.

Daniel Hermann, sjezd Landsmanschaftu, Marcela Augustová a obrovská příležitost pro Lukáše Dolanského Ministr kultury !!!! sic!!! - Daniel Herman prolomil dosud nepřekročitelné tabu české politiky - oficiálně se z titulu své funkce zúčastnil sjezdu sudetoněmeckého landsmaschaftu o víkendu v Norimberku….Stejně neuvěřitelné jako nepochopitelné!!! Nechápu to. Naprosto to nechápu! Samozřejmě, že se mu tam dostalo obrovského potlesku a mnoha a mnoha úsměvů. Mně z těch úsměvů a ovací naskakuje husí kůže. A z, bohužel ministra, české vlády – zvedá žaludek!

Klára Samková: Muslimové, míříte k záhubě. Zavrhnou vás jako odpad Projev advokátky Kláry Samkové na konferenci v Poslanecké sněmovně 18.5.2016

Vážení přítomní,

děkuji za pozvání a za možnost vystoupit zde. Dnešní setkání má pomoci zodpovědět na otázku, zda se máme bát islámu. Na otázku dávám přímou odpověď: islámu se rozhodně bát nemáme. Máme s ním naložit stejným způsobem, jak evropská civilizace dosud úspěšně naložila se všemi totalitárními a nelidskými režimy, se kterými byla nucena se za svou více než dvoutisíciletou historii potýkat. Totiž proti islámu bojovat, zvítězit, jednou provždy zamezit v jeho šíření a stejně jako u dřívějších zrůdných ideologií, samotnou existenci islámu prohlásit za zločinnou a odporující lidské přirozenosti, svobodě a zejména lidské důstojnosti.

VIDEO: Mobilní telefony a sítě operátorů nikdy nebyly bezpečné pro jakýkoliv typ hovoru, ani textu! Brutální chyba v globální mobilní síti, které se tajné služby nehodlají vzdát! VIDEO: Mobilní telefony a sítě operátorů nikdy nebyly bezpečné pro jakýkoliv typ hovoru, ani textu! Brutální chyba v globální mobilní síti, které se tajné služby nehodlají vzdát! Americká televize CBS před týdnem ve svém pořadu 60 Minutes odvysílala šokující reportáž, která odhaluje docela drsným způsobem pravdu o mobilních telefonech a celulárních sítích mobilních operátorů. Odposlouchávat jakýkoliv telefon, kdekoliv a komukoliv na světě, je otázkou linuxové aplikace a upraveného GSM modemu. Pořad CBS vyvolal v USA paniku mezi politiky, manažery a obchodníky, protože se ukázalo, že odposlouchávat lze i amerického senátora, který souhlasil dobrovolně s pokusem, že se zúčastní hackování namířeného proti jeho konverzaci po telefonu s jeho spolupracovníky. Telefon Angely Merkel byl americkou NSA odposloucháván zřejmě právě tímto způsobem.

Slivovice zachraňuje zdraví a život Slivovice má široké využití. Jako dezinfekční prostředek, pro nakládání ovoce, vyrábí se z ní valašský národní nápoj Zhřívanica. „Té když sa napije, aj mrtvý ožije.“ Používá se i v moderní medicíně. Manželce zachránila život. Po požití chladící kapaliny do aut je to jediná léčba. Vytěsňování etanolem. Zdravotní pojišťovna ji však již asi 5 let neproplácí. Slivovici, nebo jinou kvalitní lihovinu si musí pacient, nebo příbuzní přinést na JIPku sám. Dávkování již provádí lékaři.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar