Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

BREXIT: Zdrcující úder pro evropské globalisty, americké elity slaví záchranu dolaru. Slaví i Čína? Rozbíjení Evropy bude pokračovat, migrační vlna je nástrojem, elity obětovaly nejen Coxovou, ale i Camerona! BREXIT: Zdrcující úder pro globalisty, americké elity slaví záchranu dolaru, ten prudce posiluje. Slaví i Čína? Rozbíjení Evropy bude pokračovat, migrační vlna je nástrojem, elity obětovaly nejen Coxovou, ale i Camerona! Je vymalováno, jak bylo naplánováno. Takto lakonicky by se dalo konstatovat rozhodnutí britských voličů, kteří si včera ve čtvrtek 23. 6. 2016 odhlasovali Brexit, tedy vystoupení z Evropské unie. Pro odchod se jich vyslovilo 52% a David Cameron dnes ráno po potvrzení výsledků podal rezignaci. Zatímco v Bruselu je hrobové ticho, kde by se dalo slyšet i spadnutí špendlíku na podlahu, americké národní elity oslavují mohutné vítězství a dolar v reakci na pád Evropské unie divoce posiluje. Libra se propadla na 30-leté minimum. V Austrálii propukla panika, australské kapitálové trhy padají, americký dolar těží na všech frontách.

Slovenský prezident Kiska: Slovensko je pro všechny! Tak určitě, když může být i pro vojáky NATO, migranty a 400,000 Romů. Proč se z Kisky stává druhá Merkelová?Český týdeník Respekt z Bakalova vydavatelství Economia uveřejnil ve svém posledním čísle rozhovor Erika Taberyho se slovenským prezidentem Andrejem Kiskou. Ozvali se nám do redakce slovenští čtenáři AE News, abychom celou věc okomentovali, protože slovenský prezident v rozhovoru uvedl, žeSlovensko je pro všechny, což uvedl v návaznosti na výrok českého prezidenta Miloše Zemana o tom, že Česko není pro všechny. Andrej Kiska se tak vyhranil vůči anti-migračnímu postoji českého prezidenta. Slovenské občany toto nijak nepřekvapuje, já se však pokusím spíše shrnout mediální profilaci slovenského prezidenta, než abych komentoval tak zřejmou věc, že slovenský prezident je sluníčkově naladěný prezident. Skutečnost je totiž mnohem složitější.

Bývalý velvyslanec USA v Rusku: „Odchod Británie z EU je vítězstvím Putina Britové si právě odhlasovali odchod z Evropské unie a svět přichází s prvními reakcemi. V nich vítězí reakce na způsob „Evropa je v šoku“, ale také se už objevily zprávy z Holandska či Francie o požadování stejného referenda. To vše dohromady může naplnit scénář, kterého se evropští lídři nejvíce obávají – že odchod Británie způsobí dominový efekt a že EU se začne rozpadat. Z čeho ale je největší strach je to, že podobu nejednotné Evropy uvítá Rusko a naopak bude velkým neštěstím pro USA. A v obou případech to má to logiku. V případě Ruska by sankce už nemusely být otázkou centrálního rozhodnutí EU, ale rozhodnutí jednotlivých zemí. A pokud jde o USA, platí totéž, ale v tomto případě pro dohodu TTIP.

SOUSTŘEĎTE SE NA SVOU MYSL, NEŽ NA DIETU Náš mozek vyrovnává zapeklitost vůle tak, že co největší část našeho rozhodování zautomatizuje. Činí tak vytvářením návyků. Návyky jsou specifickým druhem chování, které se projeví v odpovědi na spouštěč nebo podnět. Jsou také spojeny s určitým druhem odměny, která zpětně upevňuje a posiluje spouštěč. Například bzukot ve vaší kapse je podnětem k tomu abyste sáhli dolů do své kapsy, uchopili telefon, vytáhli jej ven a podívali se na displej. Informace, které vidíte, způsobí uvolnění malého množství dopaminu v centru odměn ve vašem mozku. My lidé milujeme novinky, proto má většina z nás při pohledu na displej mobilu v okamžiku přijetí oznámení reflexní odpověď. Tak se rodí návyky.

A New Theory Suggests All Conscious Thoughts And Decisions Are Actually Made By Your Unconscious We’ve always believed that conscious thought is the seat of all higher forms of human thinking; from art, to science, to language, our ability to process the world around us and reflect on deeper meanings has always seemed to be in the forefront of our minds. But what if all of our more abstract ruminations did not come from conscious thought at all? What if it was actually the unconscious dictating most of the things we do?

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar