Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Než začnete číst naše odkazy pro tento týden

Vám chceme říct, že vše co by člověk měl vědět je dnes bohužel většinou formulováno jako negativní skutečnost. Novinky tohoto týdne nejsou nic pozitivního. proto dáváme odkaz na portál který přináší pozitivní skutečné zprávy o běžných věcech denního života a který o sobě uvádí:

Jsme informačně zpravodajský portál, který se na svět umí dívat jinak.

Optikou pozitivního přístupu k životu a světu informujeme čtenáře o domácích i světových událostech tak, aby měli plný pocit informovanosti a zároveň příjemnější den.

Snažíme se inspirovat a dodávat chuť do života.

Naše informační strategie

Podporujeme myšlenku, že bychom neměli informace konzumovat, pokud:

 - jsou to události a věci, které nedokážeme ovlivnit

 - se nás vůbec netýkají

 - nám v ničem nepomohou

 

Mnichovská dohoda 2016 Polská tv stanice TVP INFO informovala polské http://pozitivni-zpravy.cz/ občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeier devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

Členské státy se vzdají:

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství,vlastního daňového systému, vlastní měny

2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů

3)vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku, transformace NATO

 

„Nová studená válka“ již není studená: NATO rozšiřuje vojenskou přítomnost podél ruských hranic, lže jak o závod v rámci příprav na Barbarossa II

Tony Cartalucci

Navzdory tvrzením učiněným během varšavského summitu NATO 2016, že „NATO zůstává základním zdrojem bezpečnosti pro naše lidi a stability pro širší svět“ je jasné, že hrozby a výzvy, které NATO představuje, jsou ve skutečnosti hrozbami záměrně jím vytvářenými a neustále přetrvávajícími. Počínaje uprchlickou krizí spuštěnou vlastním globálním zasahováním NATO a probíhajícími vojenskými zásahy, invazemi a okupacemi, po pokračující expanzi podél ruských hranic – za porušování všech konvencí a „norem“, které existovaly během studené války, aby ji udržely „studenou“ – NATO prokázalo, že je pro obyvatele, u kterých se vydává za ochránce, ve skutečnosti jejich největší hrozbou.

 

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou „Nevím, jak vám to, lidi, už říct, aby vám to došlo“ „Jak to, že nechápete, že svět je tlačen nevratným směrem?“ Vladimír Putin si konečně sundal rukavičky. Ruský prezident se setkal se zahraničními novináři po skončení Mezinárodního ekonomického fóra v Petrohradu 17. června, kdy nenechal nikoho na pochybách, že svět se vydal cestou, která by mohla vést k jaderné válce.

Putin vyčetl novinářům jejich lživé „báchorky“, které slepě papouškují, a desinformace, které jim poskytují Spojené státy o protiraketových systémech, které jsou budovány ve východní Evropě. Poukázal na to, že po uzavření jaderné dohody s Íránem bylo tvrzení, že systém má chránit proti íránským raketám, odhaleno jako lež. Novináři byli informováni, že během několika let Rusko předpovídá, že USA budou schopny zvýšit dosah systému na 1000 km. V tu chvíli bude ohrožen ruský jaderný potenciál, a tím i rovnováha mezi USA a Ruskem. Putin zcela ztratil s novináři trpělivost a vynadal jim kvůli tomu, že jsou líní a pomáhají urychlit jadernou konfrontaci tím, že opakují americkou propagandu. Vlastně prosil západní média, kvůli světu, aby změnila svoji linii:

 

Jan Zahradil zcela otevřeně o zájmech Německa, "městských elitách", neomarxistech Dienstbierovi, Marksové a Prouzovi, či terči "lepších lidí" Zemanovi ROZHOVOR „Městské“ elity se natolik vzdálily od reality, že se to začíná projevovat i ve volebních výsledcích. Speciálně to platí pro Brusel, myslí si jeden z nejzkušenějších českých europoslanců Jan Zahradil (ODS). „Například jistý pan Verhofstadt, belgický expremiér a stranický šéf Babišových europoslanců, je přesvědčen, že se lidé odvracejí od EU, jelikož je málo řízena z Bruselu a ještě není státem. To je už skoro nemoc z povolání. Stejně přemýšlejí i lidovci a socialisté, lidé jako Juncker a Schulz, a proto teď začínají prohrávat,“ dodává.

 

"A jedéééém! Co potřebuje Evropa, aby se probrala?" Čeští bojovníci proti islámu jsou po masakru v Nice ve varu K útoku v Nice se již také vyjádřili ti, kteří v Česku ostře vystupují proti islámu. Co říkají Martin Konvička, Klára Samková, Tomáš Vandas či Marek Černoch? „Co ještě potřebuje Evropa, aby se probrala?“ otázala se v souvislosti s událostmi v Nice advokátka a protiislámská aktivistka Klára Samková. „Nikde se zatím nepíše o ‚islámské stopě‘. I pokud tam je, budou ji zapírat nejméně do oběda, pak přejdou na ‚případ nemá nic společného s islámem‘ atd.,“ píše na svém facebookovém profilu Iniciativa Martina Konvičky. „A jedéééém... Pod Eiffelovkou se rozhořel náklaďák... Všimněme si: Nerozjelo se to tam, kde nejvíc vítají (Merkelistán, Švédsko), ani tam, kde je nejvíc serou (Česko, Maďarsko). Začalo to tam, kde je jich nejvíc,“ podotkla také iniciativa.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar