Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Nečistě za čistotu sportu aneb Bachův antidopingový absolutizmus. Ruští sportovní činovníci i politici si stěžují, že mezinárodní společenství si na Rusko “zasedlo”, že mu neměří u dopingu stejně jako jiným. Nicméně mezinárodní  organizace hovoří o důkazech o státem tolerované, ne-li řízené dopingové činnosti. Jsou Rusové v tomhle výjimeční? A proč tamní činovníci nemají takřka žádnou sebereflexi?

Tiché Zbraně pro tiché války K zabezpečení konceptu kontroly musí být použito vymývání mozku - programování jednotlivců, stejně jako rodinných jednotek či profesních skupin. Technický manuál operačního výzkumu TM-SW7905.1 (Tento dokument, s datováním z května 1979, byl nalezen 7. července 1986 v kopírce IBM, zakoupené v obchodě s použitým zbožím.)

Dění v Turecku a v Arménii – jasnější scénář „Evropského chalífátu“? Po neúspěšném, pár hodin trvajícím a – jak zdůrazňuje stále více zpráv – velmi amatérsky provedeném převratu, nastaly v Turecku mohutné čistky, na kterých překvapuje především rychlost, s jakou jsou hotovy seznamy téměř šesti tisíc nepohodlných osob. To jsou fakta, která hovoří pro verzi, že Erdogan převrat zinscenoval sám. Následné Erdoganovo obvinění tureckého duchovního F. Gullena, přes kterého z přípravy puče nepřímo obvinil Spojené státy, stejně jako následné uzavření americké vojenské základny Incirlik by naopak nasvědčovalo tomu, že pokus o převrat měl splnit vyšší-globalistické zájmy, konkrétně měl být dalším krokem v odstavování vlivu USA v Evropě (a to až k odstavení přes NATO) – více jsem o tom psala zde.

Ani peklo nebylo nikdy tak naštvané, jako teflonový sultán Když turecký prezident/ctižádostivý sultán Recep Tayyip Erdogan přistál na istanbulském Ataturkově letiště v sobotu brzy ráno, prohlásil pokus o puč proti jeho vládě za neúspěšný a „bohem seslaný“. Bůh evidentně používá Face Time. Právě prostřednictvím tohoto přenosu po iPhonu z neznámého místa se na CNN Turk objevila zaražená hlasatelka předkládající divákům video, ve kterém Erdogan dokázal dostat pluky svých stoupenců do ulic, spustit hněv lidu a porazit vojenskou frakci, která převzala státní televizi a prohlásila, že se chopila moci.

Přístavy vysoko v horách  První informace o starých přístavech v bosenských horách jsem zaznamenal v roce 2013. Mnoho místních lidí o přístavech vědělo. V bosenských horách byly objeveny přístavy, které pocházejí z doby, kdy vodní hladina byla vyš o stovky metrů. To není náhoda, to je nový důkaz globální potopy. Ve starých řeckých textech je dnešní Bosna popisována jako ostrovní země. Země s ostrovy, které jsou zalesněny hustým porostem. Nedaleko Zenica byly objeveny kotvící kruhy, ve výšce 450 metrů. Místní obyvatelé (Klopče, Gajac) tvrdí, že kdysi existovali přístavy vysoko v horách. Nedaleko Vlašice - Bukovica je několik kamenných ok pro ukotvení lodí. Legendy hovoří o malé vesnici Vlašovica na velkém jezeře. Kotevní oka se našli v obci Žukič, Travnik, nebo Guca Gora. Obyvatelé místního kláštera našli v roce 1937 vysoko v horách kruhové prsteny a kotvy. Dnes zde najdete vysekané otvory na hranici mořského příboje.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar