Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Saúdská Arábie se znovu pokouší nastražit na Moskvu past Washington se zřejmě rozhodl rozdrtit Rusko spolu s Íránem a Sýrií, aniž by čekal na příchod Hillary Clintonové jako nově zvolené hlavy státu. Z pohledu do zákulisí to vypadá, jako by vládcové Ameriky měli strach z možného vítězství Donalda Trumpa v nadcházejících volbách. Proto spěchají, aby dosáhli svého hlavního strategického cíle, kterým je svržení Vladimíra Putina a vyvolání změny režimu v Rusku za každou cenu. Ve snaze dosáhnout tohoto cíle se spoléhají na dvě strategie - stlačení cen ropy a podkopávání pozice Ruska a Íránu v Sýrii.

Donald Trump vs. Hillary Clinton je ve skutečnosti boj komplementářů na ose Nacionalismus vs. Globalismus. Proč nemá smysl čekat na výsledek americké prezidentské volby? Třetí skupina světové moci mění plány globalistů i elit? Donald Trump vs. Hillary Clinton je ve skutečnosti boj komplementářů na ose Nacionalismus vs. Globalismus. Proč nemá smysl čekat na výsledek americké prezidentské volby? Třetí skupina světové moci mění plány globalistů i elit?

Ve Spojených státech vypukla prezidentská volební kampaň a po skončení nominačních sjezdů demokratů a republikánů už je jasné, že o prezidentské křeslo v Bílém domě se utkají Donald Trump a Hillary Clinton. Z pohledu mediálních kampaní je patrná snaha vykreslovat oba kandidáty jako soupeře, kteří stojí v opačných rozích ringu a zastávají rozdílné hodnoty. Při bližším zkoumání ale vyplouvají na povrch nepříjemná zjištění, která v podstatě dokreslují zdrcující realitu, že na výsledku volby amerického prezidenta nezáleží. Tedy ne v tom smyslu, aby jedna či druhá volba znamenala skutečnou změnu od současného trendu a vývoje v USA a v důsledku v celém zbytku světa. Současný mocenský zápas v USA o židli v Bílém domě je pouze o tom, jestli rozpad USA bude probíhat zevnitř (nacionalisticky) anebo zvenčí (globalisticky). Tento článek má za úkol rozebrat koncepty a teze, které používají volební týmy obou kampaní a ukázat, že oba kandidáti vůči sobě nejsou konkurenty, ale skutečnými komplementáři, kteří prosazují společný koncept, ale za použití rozdílných tezí.

VIDEO: Výuka dětských džihádistů v afghánské škole. Islámský stát by bez snahy západu o import demokracie do muslimských zemí nikdy neprosperoval! [CZ Titulky]

Evropa a západní civilizace čelí útokům islamistů. Prakticky každý týden se v Evropě stane nějaký útok proti občanům evropských zemí. A politické reprezentace EU namísto obrany životního prostoru vymýšlejí cesty, jak do Evropy přijímat více a více těchto teroristů, ať už potenciálních anebo skutečných. Europol ve své poslední zprávě varoval, že v Sýrii na územích pod kontrolou Islámského státu jsou školy, kde ISIL učí děti cestě Džihádu. Že je ale situace mnohem hrozivější, to ukazuje reportáž Al-Jazeery ve videu výše, které nebylo pořízeno v Sýrii, ale až v dalekém Afghánistánu. V zemi, kde přece Američané a spolu s nimi i čeští vojáci na misích měli importovat blahobyt v podobě demokracie. Skutečnost je taková, že Američané utrpěli v Afghánistánu nejdrtivější porážku od Vietnamu a ze země se stáhli.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar