Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky Když přemýšlím o nedávném vývoji v USA (střelba v Dallas, v Orlandu) a Evropě (Nice, zavražděný kněz, střelba v Německu), mám takový nepříjemný pocit, že něco není úplně v pořádku. A to kvůli jedné věci - pachatelé jsou naprosto směšní: pseudomuslimové, z nichž se vyklubou alkoholici a homosexuálové, bývalí pacienti psychiatrických léčeben - druh lidí, kterým říkám „přes noc se stali muslimem“: všichni se zatraceně ujišťují v tom, aby několikrát za sebou prohlásili „Alláhu Akbar“, ale jinak nikdo z nich neprojevuje žádné známky islámu. Ve skutečnosti mají hodně daleko od vycvičených bojovníků Daeše, jsou to všichni ztracené existence a mají slabošskou povahu.

Přesně tento typ lidí chtějí zvláštní služby (a náboženské sekty) ukořistit, protože jsou slabí a snadno zmanipulovatelní. Ach ano, já vím, že lidé poslušní Daeši končí tvrzením, že pachatel je jedním z nich, ale to opravdu nic nedokazuje (možná až na to, že se Daeš zoufale snaží zvýšit svou nechvalnou proslulost).

Nebezpečná Hillary Clintonová se těší na válčení s Ruskem, až bude prezidentkou. Tedy, jestli bude! Tím jsou míněny USA, které válčili, válčí a jak všechno nasvědčuje, válčit chtějí a budou. Pokud má někdo o USA jiné mínění, je naprostý diletant, člověk, nemající soudnost, nebo těžce zaujatý. Rozvádět, popisovat nebo snad dokazovat všechny vojenské, resp. válečné iniciativy USA nejen za poslední léta, ale v historii 200 let (více zde), by bylo nošením dříví do lesa. Ke zmíněné realitě i budoucnosti je třeba započítat svéráznou kandidátku na prezidenta(ku) USA za demokratickou (!) stranu Hillary Clintonovou, která se už dnes mnohým pozorovatelům a komentátorům jeví jako „jestřáb s kozama“. Její minulost dává dost důkazů na to, aby bylo takové hodnocení opodstatněné. K potvrzení tohoto v její prospěch ne příliš sympatického mínění  mohou sloužit rozsáhlé záznamy, které předkládá Foreign Policy zde.

Kromě těchto faktorů Hillary Clintonová oplývá výraznou nezdvořilostí, lidově řečeno hubatostí. Jak prohlásil známý americký politolog a odborník na Rusko Stephen Cohen v pořadu Larryho Kinga, Hillary Clintonová měla svou kandidaturu stáhnout poté, co si dovolila analogii mezi Putinem a Hitlerem. Pravda, přímo ruského prezidenta a vůdce nacistů s Hitlerem sice nesrovnávala, ale situaci na Krymu porovnala se situací v 30. letech, kdy Hitler hovořil o potřebě chránit německou menšinu v Československu a dalších zemích.

Falešný teror v Mnichově - zajímavé video s komparzisty Není mi úplně jasné, co je to za scénku na následujícím videu z Twitteru, ale předpokládám, že je to cvičení s krizovými herci v německém/mnichovském? nákupním středisku. Twittnuto 22. 7. 2016. Nějaký ozbrojenec tam komanduje lidi/herce, kam si mají lehnout, kluk v zeleném tričku něco reklamuje - kameru/zbraň za zády? a je zřejmě ujištěn, že je to v pořádku, tak si taky lehne. Člověk, který to twittnul, tam má spoustu žádostí od různých zpravodajství, aby se s nimi spojil/dovolil jim použít video ve vysílání.

Podle mě nějaký pracovník ochranky obchoďáku/, který nebyl zasvěcen, natočil neplánovaně cvičení s krizovými herci. Nebo možná bezpečnostní kamera, než ji vypnuli.... Nebo to natočil náhodný cyklista přes sklo? ...

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar