Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Hillary Clinton trpí parciální epilepsií a vaskulární demencí; v okolí Clintonů zemřelo za jejich funkcí záhadnou smrtí již 68 lidí, z toho 6 v posledních 6 týdnech Otec lékaře léčícího demenci Hillary Clintonové záhadně zemřel http://www.whatdoesitmean.com/index2089.htm

Ano, systém je zmanipulovaný 'Obávám se, že tyto volby budou zmanipulovány,' sdělil Donald Trump voličům v Ohiu a redaktorovi Seanu Hannitymu na Fox News. A to odstartovalo lavinu podrážděných reakcí. 'Nebezpečné', 'zhoubné', zaznělo z médií. 'Trump ohrožuje legitimitu volebních výsledků 2016'.

Rada bezpečnosti OSN se chystá přikázat Izraeli, aby přerušil své vazby na Al-Káidu V srpnu 2014 se Izrael podílel na vytlačení modrých baretů z golanského nárazového pásma a na dva roky svěřil tuto oblast al-Káidě, které teď zajišťuje logistiku. Pak Benjamin Netanjahu ohlásil svůj záměr porušit rezoluci Rady bezpečnosti OSN č. 338 a Golanské výšiny okupačně anektovat. To byla poslední kapka. USA a Ruská federace se rozhodly Tel-Avivu ukázat jeho místo.

17. dubna 2016 Benjamin Netanyahu „poškádlil“ mezinárodní společenství tím, že ve věci Golanských výšin svolal Radu ministrů a prohlásil, že z nich už nikdy nic nevrátí Sýrii.

Rada bezpečnosti OSN by měla zakrátko přijmout rezoluci, společně vytvořenou Spojenými státy a Ruskou federací. Jejím předmětem bude Pozorovatelská mise OSN pro uvolňování napětí (UNDOF), neboli modré barety, které mají na starosti nárazníkovou zónu mezi Izraelem a Syrskou arabskou republikou na Golanských výšinách.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar