Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Rozbitá šachovnice: Brzezinski to s impériem vzdává Hlavní architekt plánu Washingtonu na ovládnutí světa opustil tento projekt a teď se dožaduje utužení pout s Ruskem a Čínou. Článek Zbigniewa Brzezinského, jenž vyšel v periodiku The American Interestpod názvem „Toward a Global Realignment,“ („Vstříc globální restrukturalizaci“) byl médii sice z velké části ignorován, ale přesto jasně ukazuje, že někteří mocní členové establishmentu vytvářejícího politiku USA už nevěří tomu, že Washington na svém tažení za rozšíření americké hegemonie po Středním Východě a v Asii zvítězí. Brzezinski, jenž byl hlavním propagátorem této myšlenky a jenž ve své knize z roku 1997 The Grand Chessboard: American Primacy and Its Geostrategic Imperatives (v českém překladu vyšla pod názvem Velká šachovnice: K čemu Ameriku zavazuje její globální převaha) zkoncipoval schéma imperiální expanze, úplně otočil a začal se dovolávat dramatické revize této strategie. Zde je úryvek článku z AI:

Problémem Evropy je euro Evropa, zdroj osvícenství, místo zrození moderní vědy, je v krizi. Tato část světa, kde probíhala průmyslová revoluce, která vedla k nebývalým změnám v životní úrovni v posledních dvou stoletích, zažívá dlouhé období blízké stavu stagnace. HDP na obyvatele pro eurozónu (očištěný o inflaci) byl v roce 2015 odhadnut na sotva vyšší, než tomu bylo v roce 2007. Některé země byly v depresi po celá léta.

Nigel Farage varoval Američany před zfalšovanými volebními průzkumy. Proti Trumpovi jsou průzkumové agentury v USA připraveny vyrábět čísla na objednávku jako v případě Brexitu! Nigel Farage, hlavní tvář Brexitu v Evropské unii a předseda britské euroskeptické strany UKIP, přijel před několika dny do USA a pronesl projev na shromáždění Donalda Trumpa. Poskytl však zároveň rozhovor americké stanici Fox News, která v podstatě jako jediná dává určitý pozitivní prostor Donaldu Trumpovi a v rozhovoru se Nigel Farage dostal i k tématu manipulací s předvolebními průzkumy k Brexitu. Britské průzkumové agentury totiž byly podle všeho podplacené a vyráběly proti zastáncům Brexitu zmanipulované předvolební průzkumy. Britská policie obdržela dokonce i několik trestních oznámeních z korupce, ale celá věc se zdá, že vyšuměla do ztracena. Několik dnů před Brexitem totiž i renomované průzkumové agentury uváděly v Británii naprosto nepodložená čísla, která uváděla zastánce setrvání v EU s velkým náskokem před zastánci Brexitu.

Pravda přichází z Galaxie Andromedy (1) Když jsem na počátku devadesátých let byl svými učiteli připravován pro svou budoucí činnost byl jeden z mnoha oborů studia zaměřen na oblast mimozemského života a globálně evoluční anatomii forem Vědomí v naší Galaxii. Velmi zajímavou tématickou látku v tomto oboru byly informace od badatele a kontaktéra Alexe Colliera. V našich podmínkách není doposud jeho dílo v širší povědomosti, a pokud si dobře uvědomuji jediným spisovatelem alternativního pojetí filozofie, který jeho jméno zmínil byl svého času pan Ivo Wiesner. Dovolil bych si tedy čtenář v několika následujících reportážích předestřít několik zajímavých sekvencí z jeho materiálu, který byl alespoň pro mne velmi zajímavou studijní látkou.

Alex Collier byl kontaktován již od svého mládí a během oněch 31 magických let shromáždil velmi mnoho unikátních skutečností. Po celou tu dobu udržoval spojení se dvěmi vysoce vyspělými jedinci humanoidního původu z prostředí sousedící galaxie Andromedy. Jejich jména jsou pro naše smysly nepřeložitelná, a tak se pokusil jejich frekvenci alespoň trochu přiblížit náhradním pojmenováním Morenae a Vissaeus. K prvnímu kontaktu došlo na michiganském poloostrově v roce 1964 a k poslednímu pak v roce 1995. Jsem přesvědčen, že následující skutečnosti budou pro hloubavé čtenáře velmi podnětné a inspirativní.

ODHALENÝ VESMÍR: POTVRZENÍ HISTRIE TAJNÝCH KOSMICKÝCH PROGRAMŮ S BOBEM WOODEM Bob Woodova kariéra jako leteckého inženýra mu dala roky zkušeností nezbytných k tomu, aby byl schopen rozlišit věrohodné informace od dezinformací týkající se UFO a mimozemské technologie. Díky tomu se ocitl v jedinečné pozici, ve které je schopen potvrdit svědectví Williama Tompkinse a ostatních informátorů z tajných kosmických programů. Jeho vyšetřování vystopovalo původ tajných kosmických programů u německých vědců po TRW a nakonec Rand Corporation. Všechna jejich tajemství jsou skrytá ve vrstvách rozčleňování.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar