Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

Thesis: The current leadership of the Russian state assessed upon principles of Dharma I have considered writing on the topic of President Putin and an analysis of his conduct and stature according to the principles of Dharma, loosely analogous to ‘right conduct’ in English. However, in my contemplation I came to realise that whilst President Putin the man is a very charismatic figure, he is representative of a greater, overall leadership structure as exists today in the Russian Federation. As Scott – of Saker’s Blog – highlights in his writings, the current Russian leadership is made up of officers of the military and intelligence services of the Russian state, formerly the USSR and now the Russian Federation (however, trained in the Soviet era for the most part). As Scott points out, this ruling class from the security services – the modern day equivalent of the ‘warrior class’ – is unique in this modern era. One may take the current Russian leadership as akin to the Samurai class than reigned over Japan for 900 years and through principles of Dharma prevented the destruction of Japan during the halcyon years of colonialism. Tokugawa Ieyasu himself took the title ‘victor over the southern barbarians’, in reference to the Portuguese, and under his Shogunate the Japanese closed their borders almost entirely and kept their territorial and cultural integrity, at least until the late 1800s and early 1900s.

Velmi zajímavý text, pro hloubavější, kterým nevadí angličtina, nebo chtějí toto čtení použít pro účel sebevzdělávání - není to příliš těžký text a pro sychravé dny v teple vynikající intelektuální zábava Text, propojující politický stav světa se spiritualitou s vynikající diskusí pod článkem

NATO: Rusové vytvořili v Sýrii gigantickou radio-elektronickou bublinu která nás blokuje Oslepené radary, narušená práce elektronických naváděcích systémů a vytvořená překážka v satelitním snímání v bublině o průměru 600 kilometrů, stěžuje si generál NATO v článku Daily OSNet. Z bojové zóny v severní Sýrii přišla zpráva o nasazení nového ruského systému elektronického rušení, které může oslepit radary, rušit elektronické naváděcí systém a bránit satelitnímu snímkování. Tato poslední zpráva následuje za dřívější zprávou o ruském křižníku s instalovaným systémem protiraketové obrany S-300, nasazeném u pobřeží Latakie. Oba tyto systémy představují to, co nejvyšší velitel NATO generál Philip Breedlove popisuje jako „ruskou bublinu“ A2/AD (anti-přístup/zakázaná zóna) v Sýrii, píše Daily OSNet.

Stanuli jsme na počátku Velké globální manipulace Zní to všelijak. Určitě trochu neskutečně, snad až bombasticky, ale ano - právě v těchto dnech to spustili. Naše generace se stává přímými účastníky zahájení nového přímého opracovávání obyvatel planety, ve jménu totální globalizace s tím, že na tuto si lze i sáhnout. Máme být rádi? Je to pro nás čest? Těžko říci. Ale pokud si představíte multikulti na pátou, tak budete hodně blízko.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar