Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

Trumpovo vítězství nebylo ideologické. Bylo brilantní Na CNN bylo dobře vysvětleno “5 překvapivých poznatků z Trumpova úžasného vítězství,“ a historicky drtivé selhání tradičního prezidentského roku v americké politice, a opravdu se nám to redukuje na jeden prostý fakt: Ve státech, v nichž měli šanci vyhrát republikáni i demokraté (battleground states), kde byla utrácena většina dolarů, určených na reklamu a na GOTV (tj. strategie, která zajišťuje, aby voliči, kteří budou velmi pravděpodobně volit určitého kandidáta, tak opravdu učinili, pozn. překl.), Trumpova organizace využila uspořádání republikánské strany pro ty části řízení kampaně, které profitovaly z těchto zavedených kontaktů a vyzkoušených a prověřených metod i technik; avšak nevyužila je v těch částech řízení kampaně, které bylo třeba zlepšit a které měly fungovat lépe, než ve všech předchozích amerických prezidentských volbách.

Marine Le Penová chce být opravdu prezidentkou. Podívejte se, s kým spojila síly Šéfka nacionalistické Národní fronty Marine Le Penová, která se chce v roce 2017 stát francouzskou prezidentkou, přijala služby muže, jenž pomohl ke zvolení i Donaldu Trumpovi. Dáma je podle všeho ochotná udělat leccos, aby se skutečně stala nejmocnější političkou Francie.

Případ Caričina - průzkum! Po instalaci rekordního počtu biologických ochran jsme dostali rozkaz k prolomení desky, která sloužila jako biologická uzávěra. Všichni měli strach. Co objevil v Caričině generální štáb bulharské armády? Časopis WM magazín byl v Caričině. Na místě jsme zjišťovali nová fakta a svědectví o projektu Slava. Udělejte si názor sami. Armádní operace byla tajná. Hledejme společně fakta. Velení tvrdilo, že jde o prastaré dílo mimozemské civilizace. Do asi 1100 metrů vysokého horského masivu proniká téměř dvě stě metrů dlouhý umělý tunel. Jeho konec uzamyká kolmá načervenalá stěna z neznámého materiálu. Rozhodně to není přírodní překážka, ale záměrně vybudovaná hradba, za níž jsou zřejmě další prostory.

caricina podklady

 

Magnetický pulser „Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami a bude to levné. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat. Působením magnetického pulseru vrátíte zpět do krevního oběhu mikroby, které neprotékají krví. Jsou to mikroby, které se schovávají v lymfatických uzlinách, žaludku, v kořenových kanálcích, nebo na jiných místech v těle. Cívku magnetického pulseru lze bezpečně přiložit na jakoukoliv část těla, až na pár vyjímek (například varlata a oči, pokud jste po operaci oka). Magnetické impulsy jsou samy o sobě neškodné pro lidské buňky.

 magneticky pulser mpg30

Bosna - nové objevy Při cestě do Bosny na přelomu září / říjen jsme viděli zajímavá místa a doposud nezveřejněné objevy. Bosna je zemí divů a zázraků, tak o ní hovoří objevitel pyramid Dr. Sam Osmanagich. Při cestě do Bosny na přelomu září / říjen jsme viděli zajímavá místa a doposud nezveřejněné objevy. Počasí nám přálo, užívali jsme si poslední teplé letní dny s modrou oblohou. V bosenském Zavidoviči je největší naleziště kamenných koulí v Evropě. V korytě lesního potoka je jich hned několik. Všechny mají hladký povrch, jsou mnohem pevnější než okolní hornina. Kamenné koule, nejenom v Bosně, mají stejnou polohu, vždy jsou v jedné rovině pod povrchem. Například ve slovenských Megoňkách jsou v hloubce dva metry, v Bosně deset metrů.

16 09 BOSNA SVET CESTA

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar