Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

 TIPY

JE MENŠTRUÁCIA ZBYTOČNÁ? Epifýza, ktorá bola kedysi tretím okom a dívala sa cez otvor v lebke von, vnímala svetelené rytmy Mesiaca. Aj v súčasnosti je citlivá na nočné osvetlenie a v závislosti od neho vylučuje melatonín, ktorým sa ďalej riadia cykly pohlavných hormónov. Ženy prírodných kmeňov, keď spali pod holým nebom, menštruovali všetky v čase novu a plodné boli pri splne, pričom aj pôrody sa potom zväčša odohrávali v čase splnu. Len odkedy spíme pod strechami a v mestskom osvetlení, ženská perióda prestala byť synchronizovaná mesačným svitom, oneskoruje sa alebo predbieha.

HOVORY S DUŠÍ A JAMES VAN PRAAGH: REINKARNACE Život, který právě žijete, není úplnost vaší existence. Vaše duše si naplánovala projít mnohými lekcemi v rámci mnoha životů, často se stejnou skupinou duší. James Van Praagh vysvětluje důležitost reinkarnace a nabízí regresi do minulého života před duchovním čtením. Brandon se během duchovního čtení napojí na svou matku a otce, kteří vypráví o svých společných chvílích. Přišli, aby mu dali vědět, že jeho sestra, která právě zemřela, se má dobře a už není v bolestech. Čtyři sestry se napojí na několik členů rodiny, kterým se na druhé straně daří, včetně tchyně, manžela a otce. Sestrám je řečeno, že nikdy nejsou o samotě, protože jejich rodina je stále poblíž i z druhé strany.

Propaganda a mýtus o "nukleární zimě" Všechny hororové příběhy o „nukleární zimě“ nejsou nijak vědecky podloženy, jsou to pouhé hypotézy. Pokud se zamyslíme hlouběji, zjistíte sami, že původ těchto mýtů je politicky motivovaný. Hysterie kolem „nukleární zimy“ není vědecky podložená. Politici Reagan a Tchatcherová obelhali svět. Zánik lidstva a všech forem života na Zemi při použití jaderných zbraní je technicky nemožný. Nevyhnutelná globální jaderná katastrofa, zánik lidstva a všeho živého je stejně nebezpečné tvrzení, jako mýtus, že několik atomových hlavic nevratně poškodí životní prostředí na zasaženém území. Jaderná a termonukleární munice je nejničivější ze všech zbraní, které lidstvo vynalezlo. Všeobecně se předpokládá, že jaderný konflikt bude znamenat celosvětovou apokalypsu, zničení lidské civilizace, dokonce zničení Země. Filmové a mediální hororové fikce „nukleární zimy“ tento apokalyptický obraz podporují a vyvolávají strach. Skutečností je, že destruktivní dopad jaderných zbraní nezpůsobí zánik civilizace, ani naší planety!

 mytus atomovy vybuch1

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar