Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

Hillary Clintonová a brutální vražda Kaddáfího Dav „rebelů“, podporovaných organizací NATO, brutálně zavraždil 20. října 2011 libyjského vůdce Muammara al-Kaddáfího poté, co ho nejprve bili a spáchali na něm násilí tím nejbarbarštějším způsobem. Historie nenechává nikoho na pochybách, že v ten den nebyl zavražděn jen libyjský vůdce, ale s ním i samotná Libye.

Původ a výroba pravé slivovice Kdo chce poznati, že jest slivovice pravá, ten ji naplní do sklenky a pozvolna pije. Při tom ji nechá váleti po jazyku dříve než ji polkne a tu musí nalézti, že slivovice se na jazyku hladce pohybuje, neštípe, neřeže, ale jemně hřeje a mírně sládne.

slivovice vyroba puvod

Poučení pro hospodáře a vyrabitele lihovin, jak nejvhodnějším způsobem vyráběti lze slivovici při řádném a správném využitkování peckového ovoce. Na základě dlouholeté prakse a vlastních zkušností napsal Hynek V. Burian, ředitel hospodářské školy v Novém Bydžově (1895).

Vrbanac – ztracené město Nejodvážnější historici tvrdí, že Vrbanac prosperoval před 5.000 lety. Toto období je spojováno se Slovany.

FOTOALBUM SKOMORJE

Vrbanac – nejtajemnější místo na Balkáně Staré město vysoko na útesu nedaleko Zagrade je jedním z nejtajemnějších míst v Bosně. Dodnes jsou vidět staré schody, terasy a sklepení. Do podzemního města vyzdobeného zlatem existoval vstup z nedaleké vesnice. Dodnes je místo odborně neprozkoumané. Expedice časopisu WM magazín a Nový cestovatel z.s.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar