Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Cizinci nám nebudou nic vnucovat. Ochráníme české lidi. Nové VIDEO, kterým Petr Robejšek startuje politickou kariéru Donedávna jsem si myslel, že společnosti nejvíce posloužím v roli kritického publicisty. Ale samozřejmě mi bylo vždy jasné, že změnu politiky lze dosáhnout pouze v politice. Navíc, zejména v poslední době, přibývalo výzev od vás, mých čtenářů, abych své znalosti a zkušenosti nabídl ku prospěchu České republiky aktivněji,“ zdůvodnil na svém facebookovém profilu politolog Petr Robejšek, proč založil novou stranu Realisté.

 

Realita a respekt Petra Robejška K Petru Robejškovi, zakladateli strany Realistů, jsem vstřícný a jeho aktivity jsou pro mě – alespoň prozatím – možností dobrého vývoje. Je pro mě zajímavou alternativou, která umožňuje neztratit tušení dobrého směru. Na rozdíl od vyprázdněných pravicových stran, jako jsou ODS nebo TOP, mají realisté nepochybný tah na branku. – Toto za sebe chci říct hned úvodem, aby bylo mým následujícím slovům lépe rozumět. Pokud jméno Petra Robejška neznáte, doporučuji k nahlédnutí například tato videa:

• Petr Robejšek v České televizi

• Bez politické korektnosti - Ondřej Neff a Petr Robejšek

• Na plovárně Petr Robejšek

• Sedláček vs. Robejšek o budoucnosti EU

A zejména plně aktuální video Realistů: Realisté právě vznikli, na které tímto textem reaguji. Webové stránky, na kterých najdete mj. Realistickou deklaraci (manifest), najdete na samozřejmé adrese www.realiste.cz. Právě zde je též úvodní video s názvem Jsme realisté! A nyní nastal čas Petra Robejška a nový politický subjekt Realisté kritizovat, protože jen a pouze věcná kritika umožní danému subjektu další růst, potřebný vývoj a dobré směřování. Úvodem lze též připomenout, že pražská kavárna kolem Deníku Referendum (tedy např. okruh kolem Saši Uhlové nebo anarchisty Slačálka) Petra Robejška ostře kritizuje. Čas ukáže, zda právem. I z tohoto důvodu je plně na místě kritika z jiné pozice.

 

Proč se všichni hrnou do Německa? Malé vysvětlení "PROČ se všichni tak hrnou do Německa:" Tady v Německu, první věc, co Arabové dělají, je zakládání místních islámských obcí hned poté, co jsou ubytováni. Tyto obce zakládají vybraní uprchlíci, studovaní a vzdělaní, kteří řídí potom modlitebny a místní chování arabských ghet. Nikdo si nedovolí jít proti těmto obcím, mají podporu státu a během dvou až tří let dostávají své zástupce do místních zastupitelstev. Tvrzení, že Arabové jdou do Německa především za penězi co dostanou, není jen na první pohled pravdou. Je to něco horšího.

73 288 192

 

Zdravotní přínos labyrintu Ravne Náš třetí test proběhl v říjnu 2016. Měřili jsme hladinu glukózy v krvi, před vstupem do labyrintu Ravne a po jeho opuštění.

Zdravotní přínos labyrintu Ravne – glukóza v krvi

Pod pyramidou Slunce existuje podzemní komplex chodeb. V labyrintu není žádné záření, přirozenáradioaktivita, ani negativní energie. Proto je tato lokalita jednou z nejbezpečnějších míst na světě. Pobyt v labyrintu Ravne způsobuje významné snížení hladiny krevního cukru. Provedli jsme několik testů.

ppyramidy ravne zdravi tit

 

Kamenné koule ve Francii V horské vesnici Saint-André de Rosans, na úpatí  Hautských Alp,  byly před několika  lety objeveny pískovcové koule. Jejich složení, velikost i uložení, je charakteristické pro podobné evropské nálezy. Vyrobil kamenné koule člověk? Je téměř jisté, že kamenné koule nevznikly lidskou rukou. Objevuje se několik teorií popisující pracovní postup, jak mohly být kamenné koule vyrobeny  před 10.000 lety.  Toto tvrzení se však nezakládá na zjištěných faktech.

Kamenné koule už po desetiletí vzrušují nejen odborníky, ale i širokou veřejnost na celém světě. Co je na nich tak zajímavého? Na první pohled se může zdát, že jsou poměrně vzácné. Ve skutečnosti jsou mnohem častější a objevují se na všech kontinentech, včetně Evropy. V posledním desetiletí byly nalezeny v České republice, na Slovensku, před pár lety v Portugalsku, v Bosně a Francii.

wm87 obalka4

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar