Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

Z České republiky se má stát totalitní stát, který bude špehovat soukromí svých občanů. Vláda potají pracuje na drakonickém systému masivního sběru dat. Inspiraci hledala u americké NSA!
V Poslanecké sněmovně leží novela telekomunikačních zákonů, která by podle návrhu ministerstva obrany měla dát vojenské kontrarozvědce neuvěřitelné pravomoci. Bez souhlasu soudu bude moci vojenská tajná služba hromadně sbírat veškerá data o českých občanech a jejich komunikacích. Informaci přinesl iDnes [1]. Týkalo by se to sběru a shromažďování veškerých emailů obyvatel ČR, které odešlou ze svých zařízení. Dále by docházelo ke kolekci všech SMS zpráv odeslaných z mobilních zařízení. Operátoři mobilních sítí a poskytovatelé internetu by byli povinni do svých sítí nainstalovat tzv. black boxy, resp. černé schránky, které by archivovaly veškerá protékající data a následně je třídily pomocí algoritmu na tzv. „Big Data“, což je nové odvětví v IT, které se zabývá hromadným zpracováním obrovských dat. Mělo by tedy jít o stejný systém špehování občanů, který probíhá v USA v rámci programů XKeyScore a Prism, které odhalil Edward Snowden.

maxresdefault 284 700x394

 

Globalisté vs. nacionalisté
V současné době v přímém mezinárodním přenosu sledujeme a prožíváme velký střet dvou křídel světového velkokapitálu – globalistů a nacionalistů. Nejde o žádnou alternativu ke kapitalismu, ale o prosazení jedné ze dvou alternativ dalšího vývoje kapitalismu. Ta první představuje cestu nadnárodní globalizace a kosmopolitismu (likvidace jinakosti – národních států a nahrazení národních vlád a reprezentací jakousi nadnárodní soudně arbitrážní mašinerií, stírání národních hranic, ekonomických odlišností, míchání populace, odtrženosti od národních kořenů…). Jejím hlavním ekonomickým aktérům a hybatelům z řad nadnárodní oligarchie, aristokracie a korporací s globálně diverzifikovaným kapitálem jde o nastolení celosvětového panství, o globální univerzalizaci právních a ekonomických podmínek – v podstatě o zavedení globálního diktátu mezinárodního kapitálu. Tzv. civilizační hodnoty (jako jsou demokracie, humanita, lidská práva) jsou jimi účelově zneužívána a využívána jako klacek k ideologickému bití oponentů a nemají univerzální platnost. V tomto smyslu existuje až komická podobnost předsametových bolševiků s těmi současnými globalizačními kapitalistickými bolševiky, kteří, ač údajní demokraté, popírají platnost referend, zpochybňují výsledky přímé volby prezidenta, prohlašují zinscenovaný fašistický převrat za demokratickou revoluci, sestavují blacklisty svých oponentů a chystají se na zákazy oponentních názorů a cenzuru.

Dvě mouchy jednu ranou: jak USA vydělají na prodeji plynu švorcové Ukrajině
„Naftogaz Ukrajiny“ dostane ještě jeden úvěr na nákup plynu od západních partnerů. Americká „Korporace soukromých zahraničních investic“ (OPIC) poskytne společnosti úvěr ve výši 500 milionů dolarů. Hlavní zvláštnost této dohody spočívá v tom, že bude realizována v rámci tak zvaného sekvenčního barteru. V létě budou Američané nakupovat od „Naftogaz Ukrajiny“ plyn vytěžený v této zemi, aby měla peníze na nákup dováženého plynu, a v zimě budou zmíněné ukrajinské státní firmě prodávat plyn s přidanou marží.

Léčba pulsním magnetickým polem – technický přehled
Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Blahodárně působí na poškozené buňky. Magnetické pulsy pronikají 12 až 15 cm do organiké a neorganické hmoty.
V živočišné tkáni vystavené rapidním změnám magnetických polí se projevují četné fenomény. Který z nich je nejvýraznější, závisí na síle, rychlosti a délce změn magnetického pole. Například v intersticiálních tělních tekutinách budou produkovat vířivé elektrické proudy. Jak si dále probereme, lze očekávat, že hustota náboje vln naruší a zničí funkce mikroorganizmů. Když se elektrické vířivé proudy projeví v rozsahu 100 – 200 uA na čtvereční centimetr, začnou biologicky deaktivovat všechny druhy virů a mikrobů, jak uvádí US patent 5,188,738.

Pocení detoxikuje
Pocení má více funkcí než pouhé ochlazování těla. Zdá se, že je to způsob, jak se rychle zbavit nahromaděných toxinů – pocení je jednoduchá a účinná detoxikace.
Edgar lan Poe kdysi prohlásil: „ Nejlepší věc v životě je být zpocený.“ Pocení detoxikuje nebezpečné výrobky z ropy. Nový výzkum odhalil něco pozoruhodného o tom, proč se tělo potí. Mimo známou roli v regulaci tělesné teploty bylo zjištěno, že pocení usnadňuje odstraňování nahromaděných těžkých kovů a petrochemických výrobků. To znamená, že pokud chceme být zdraví, měli bychom vyvinout pravidelné úsilí a více se potit. Pocení je již dlouho známé jako zdroj tělesné a duchovní očisty. Dosud bylo zveřejněno jen velmi málo studií, ne-li žádná, které by potvrdily skutečnost, že pocení vyvolané teplem, nebo cvičením, způsobuje detoxikaci organizmu. Navíc, tento průběh detoxikace je čistě přírodní proces, bez nutnosti užívat různé „čistící“ léky nebo potravinové doplňky. Se vzestupem biomedicíny by se dalo očekávat, že tento jednoduchý způsob jak tělo zbavit toxických kovů, bude zaveden do praxe. Opak je pravdou! Dodnes neexistuje žádná klinická studie, protože není zájem ji udělat. Lékaři, kteří ordinují tělesnou detoxikaci pocením, jsou považováni za šarlatány.

 poceni detoxikuje

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar