Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Kardiovaskulární choroby Zásadně nepoužívám mikrovlnou troubu, ta generuje ve stravě velmi jedovaté látky, poškozující všechno možné včetně cév a navíc si tělo s těmito látkami neví rady. Když jsem si přečetl článek pana Mudr. Dwighta Lundella, dlouholetého kardiochirurga jednoho amerického zdravotnického zařízení, který po provedení asi 5000 srdečněcévních operací během 25 let doznal, že dosavadní cholesterolová teorie o příčině infarktů a dalších srdečněcévních chorob není správná a že vyšší hodnoty cholesterolu nejsou tou pravou příčinou tohoto civilizačního onemocnění, bylo mi trochu smutno nad tím, kolik operací musí být provedeno, aby lékař přišel na to, co je naprosto evidentní při troše rozumného uvažování. Asi před deseti lety jsem dělal přednášky na toto téma a také napsal o tom článek, ale nikoho pravděpodobně nenapadlo se nad informacemi, které jsem podával, trochu zamyslet. Tyto přednášky konám až dosud. V nich na základě zkušenosti, získané asi před více než třiceti lety někdy v osmdesátých letech minulého století, jsem dospěl k názoru, ke kterému dospěl v roce 2010 výše uvedený chirurg, ale v mnohem komplexnější formě. Co se v té době stalo?

kardio chroby1

 

Proč se Evropská unie bojí ruské propagandy Evropský parlament přirovnal program televize RT (Russia Today) a zprávy agentury Sputnik k produkci „Islámského státu“ (v RF zakázaného) a na návrh polského ministerstva zahraničí přijal rezoluci o čelení ruské propagandě. Po přečtení tohoto dokumentu vzniká dojem, že pro EU neexistuje větší nepřítel, než ruská média vysílající do Evropy, a budoucnost EU coby instituce závisí na tom, zda se podaří zničit „hydru kremelské propagandy“. „Lenta.ru“ rozebírá, proč se tak stalo.

Neziskovky pašují do Evropy přistěhovalce v průmyslovém měřítku Po dobu dvou měsíců jsme s využitím marinetraffic.com (tj. web, zabývající se sledováním aktuálních poloh námořních lodí, pozn. překl.) sledovali pohyb lodí, které vlastní několik nevládních neziskových organizací. S využitím údajů z webu data.unhcr.org (tj. Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, pozn. překl.) jsme sledovali každodenní příjezdy afrických migrantů do Itálie. Ukázalo se, že jsme byli svědky velkého podvodu a operace nelegálního obchodu s lidmi. Neziskové organizace, pašeráci, tedy mafie ve spolčení s Evropskou unií dopravovala tisíce ilegálních přistěhovalců do Evropy pod záminkou záchrany osob, a to za asistence italské pobřežní stráže, která koordinovala jejich činnost.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar