Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

Tarotová předpověď pro svět v roce 2017 časopisu The Economist V nedávných dnech uveřejnil prestižní časopis globální úrovně The Economist „věštbu“ o tom, jaká svět čeká budoucnost v roce 2017. Nejde samozřejmě o věštbu v pravém slova smyslu, ale o prognózu vyjádřenou symbolikou upravených tarotových karet. Nejvýznamnějšími akcionáři časopisu The Economist prostřednictvím svých dalších firem jsou dva klany – Rothschildové a Agnelliové. První jméno je dostatečně známé a ke druhému, pokud by některému čtenáři známé nebylo, doporučuji dohledat potřebné údaje bez problémů na netu. Agnelliové jsou mimo jiné pány Fiatu, ale také mnoha dalších známých firem nadnárodního významu. Obě jména jsou velkými rybami z řad globalistů. Po krátkém úvodu přejděme k jádru věci.
Na titulní stránce časopisu (viz obrazová příloha) je vyobrazeno 8 tarotových karet, jakoby náhodně vybraných z paklíku, které doprovází mj. titulky „The World in 2017“ a „Planeta Trump.“ Tj. „Svět v roce 2017“ a „Trumpova planeta,“ ale samotné příjmení nově zvoleného prezidenta lze přeložit také jako triumf, trumf, čili ten kdo má navrch, což je pozoruhodné… The Economist věnuje předpovědím na další rok každoročně touto dobou prostor v jednom svém vydání. Na titulní straně pak je vyobrazena odpovídající grafická koláž. Tarotové karty z letošního roku jsou ovšem vyjimečné svou názorností. Dlužno dodat, že v loňském vyobrazení se zástupem světových osobností Trump zcela chyběl. Byl takovým chystaným překvapením…
Co nám tedy letos karty jednotlivě i jako celek naznačují?

Pár počátečních úvah k vraždě ruského velvyslance v Turecku Dobrá, takže jsme se dozvěděli jméno vraha. Je to Mevlut Mert Aydintas, dvaadvacetiletý policista, který byl nedávno propuštěn v důsledku Erdoganova zátahu proti příznivcům Gulenova hnutí, kteří ho chtěli svrhnout. Také máme k této vraždě velmi užitečné video. Video dokumentuje velmi podstatný fakt: střílel pouze vrah. Podívejte se sami:

(Původní odkaz na youtube už nefunguje, okopíroval jsem to na vimeo.com, editor)
Znamená to jednu ze dvou věcí:
Verze 1: na výstavě neměl nikdo na starosti bezpečnostní opatření.
Verze 2: místnost, kde došlo k vraždě, byla považována za „bezpečnou/sterilní“, jelikož se nachází uvnitř vnějšího bezpečnostního obvodu, který samozřejmě na videu nevidíme. Myslím, že verze 2 je daleko více pravděpodobná. To by i vysvětlovalo, jak se mohl Mevlut Mert Aydintas tak lehce dostat dovnitř: prostě se legitimoval svým policejním průkazem a byl vpuštěn dovnitř. Když se něco takového stane, je vždy nasnadě položit si tuto otázku: komu to prospívá?

„Vy asi nevíte, jak to chodí! Nechal jsem si vytáhnout čísla, kolik dostaly neziskovky." Okamura řádil v ČT. Stíral vládu i moderátora Sobotkova, Babišova, Bělobrádkova vláda přijímá migranty proti vůli českých občanů, zuřil Tomio Okamura před kamerami České televize. „Já jsem si nechal vytáhnout čísla a jen za loňský rok Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda vyplatila neziskovým nestátním organizacím jen na trvalou integraci migrantů do České republiky 71 milionů korun," rozčiloval se. Ke slovu se ale dostal i jiní politici, jako europoslanec Jan Zahradil (ODS) nebo Helena Langšádlová (TOP 09).

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar