Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Británia sa pripravuje na najhoršie. Toto sa bude diať po smrti kráľovnej Ak Alžbeta II. zomrie doma, oznámi to svetu kráľovnin portrét a hymna. Pokiaľ zomrie v noci, palác ohlási smutnú správu až po ôsmej hodine ráno.Britská kráľovná Alžbeta II. v dôsledku silného nachladnutia vynechala niekoľko tradičných podujatí. Nezúčastnila sa ani na štedrovečernej a novoročnej omši, prvýkrát po 30 rokoch. Vzhľadom na jej vek sa Veľká Británia pripravuje na najhoršie. Pripravené sú už aj spravodajské médiá. Píše mirror.co.uk. Alžbeta II. nastúpila na trón v roku 1952. Počas svojej 64 ročnej vlády spounala 18 premiérov svojej krajiny a 15 amerických prezidentov. Podľa odborníkov jej smrť otrasie celým svetom. Čo sa bude diať pár dní po jej skone? Ak Alžbeta II. zomrie doma, oznámi to svetu kráľovnin portrét a hymna. Pokiaľ zomrie v noci, palác ohlási smutnú správu až po ôsmej hodine ráno z dôvodu nočného pokoja. Väčšina britských médií už vraj trénuje na túto chvíľu.
Vřele doporučujeme si přečíst co o této události psali v zahraničí: http://yournewswire.com/queen-elizabeth-house-arrest-christmas-message/

Co má v plánu Henry Kissinger? Ruská zpravodajská agentura Sputnik (píšící v angličtině) udává, že bývalý americký ministr zahraničních věcí Henry Kissinger radí nově zvolenému prezidentovi Trumpovi jak „sblížit USA a Rusko, jako protipól zbrojící Číny.“ (zde) Pokud je tato zpráva pravdivá, tak nám sděluje, že starý mazák Kissinger má v úmyslu využít Trumpovo odhodlání o urovnání vztahů s Ruskem k odtržení Ruska od jeho strategického partnera - Číny.Zbrojení Číny je reakcí na provokace ze strany USA vůči Číně a jejich nárokování si prostoru Jihočínského moře, jako americké sféry vlivu. Čína nemá v úmyslu napadnout USA a už vůbec ne Rusko.

Německý server píše o Česku: Rasistická „bouře hoven“ proti Lidlu Už i v Německu si všimli rozruchu, který vyvolal černoch vyfocený v českém letáku prodejen Lidlu. Mnozí lidé dali především na sociálních sítích najevo, že se jim černošský model ani trochu nelíbí. Zuří mimo jiné kvůli tomu, že nám Lidl údajně podsouvá migranty už i v letácích. Síť prodejen však na nenávistné projevy zareagovala s klidem.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar