Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Muj drahy Doničku, davam ti rok. Maximalně dva. Mam tu tlustu papulu s přehazovačku tak nějak rad. Sympatycky je mi už tym, že dokazal rozpoznat kouzlo slovansko - arijskych žen a nebal se oženit s emigrantkama, kere přišly s holu dupu do Ameryky. A to je od něho hezke. Ale tym moje sympatyje konči. On totiž mluvi o tym, o čem my v ostravske putyce jen tak šeptame, a kdyby si to dovolil kdosik řict v pražske kavarně, tak se zvedne nenavistna vlna multykulturnich mladežniku a utluču ho Šapirovyma červenyma kartama. O zapadni Evropě a Ameryce ani nemluvim, tam je všudypřitomny strach otevřeně mluvit a vyjadřovat se už davno. A to je pravě divne..

Ideály a ciele Tento článok je určený skôr pre mužskú časť ľudstva, avšak aj žena tu nájde mnoho užitočného pre pochopenie ideálov muža, jeho cieľov a správania.
Myšlienky o šťastí
Všetci vieme alebo veríme, že stav šťastia človeka inšpiruje, a prináša mu ohromný impulz k tvoreniu. Avšak, v davo-«elitárnej» spoločnosti v podmienkach, keď každý hynie v «svojej» individuálnosti, byť skutočne šťastným nie je možné. Byť šťastným je možné len v spoločnosti, kde sú šťastní všetci ľudia, kde sa práca vykonáva za účelom dosiahnutia ideálov života väčšiny (nie pre seba samého, ale pre úplne neznámych ľudí), a kde je taká práca všednou záležitosťou.Takáto práca je medzi ľuďmi žiadaná v každej dobe, či už si starším dedkom alebo mladým a perspektívnym mladíkom. Plody takejto práce sa odrážajú v návale síl, pozitívnej nálade, vo vnímaní šírky svojej duše, Láske, dotknutí sa svätosti. Kvalitatívne zlepšenie stavu človeka sa nedeje samé od seba. Pozitívna nálada nevzniká z prázdnoty. Je výsledkom celkom reálnych, aj keď očami neviditeľných procesov.

100000000000019000000115079B2F7A

Trumpův inaugurační projev: první president, který řekl pravdu. Masmédia se předhánějí v "rozborech" a pomlouvání Trumpova projevu. Není divu, touto řečí musel Trump světové elity dosud pevně usazené ve svých výdělečných mocenských pozicích značně vyděsit. Trump dle mých oblíbených alternativních zdrojů "řekl pravdu, jako žádný president v historii", a je to "největší inaugurální řeč v americké historii". (Viz "Greatest Inaugural Address In U.S. History")
Já s tím souhlasím. Trumpovo odhodlání v projevu zní skvěle, jako by chtěl opravdu bojovat proti NWO, a zbývá jen doufat, že se dočkáme realizace. Jelikož zatím nikde nenacházím český překlad projevu, tak jsem ho rychle pořídil, abyste se nemuseli spokojit se zkomolenými masmediálními útržky a zděšenými komentáři presstitutů, a mohli si učinit celkový obraz. (:-)))) Trumpův inaugurační projev - přepis v plném znění.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar