Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

SKRYTOU ŠVÝCARSKOU KRAJINOU Dokument Skrytou švýcarskou krajinou byl po svém dokončení promítán pouze na neveřejných přednáškách CMA, Společnosti pro výzkum historického podzemí. Svou veřejnou premiéru měl až 9. června 2015 v digitálním kině Hutník v Kladně. Těm z Vás, kteří jste se na premiéru nemohli přijít a zajímá vás tajemné vojenské podzemní pevnosti a zbraně, film nyní přinášíme v nezkrácené verzi.
Švýcarsko je krásná země. Pro nás neznámá, protože nás naše masmédia (ani ta veřejnoprávní) programově neinformují o dění ani v našich sousedních státech, natož o Švýcarsku. O zemi, kde vše funguje i bez předpisů EU, o zemi, která byla vojensky napadena naposledy za napoleonských válek. Přesto, že je to země čtyř hrdých národů, v názvu země nejsou čtyři pomlčky a tyto čtyři národy jsou připraveny svou zemi bránit za každou cenu. Švýcarská krajina skrývá podzemní pevnosti, děla a těžké kulomety, které na vás míří, kamkoliv jedete. Je to cena za opravdovou svobodu, nezávislost a neutralitu. A každý netrestaný muž, po absolvování základního výcviku, má doma automatickou zbraň, náboje a uniformu (inu, tamní politici si to zřejmě mohou dovolit) a každý rok absolvuje vojenské cvičení, a to až do věku 49 let.

Pentagon testuje miniaturní drony útočící v hejnech Pentagon má bezpilotní letouny a je jich hodně, stovky v miniaturních verzích. Chovají se jako společně kooperující skupina, zaútočí na nepřítele jako roj zabijáckých včel. Mikro-drone technologie se dostala do stádia prověřování strategických schopnosti. Během testu vypustily tři F/A-18 Super Hornet více než 100 drobných letounů, které se pak spojily do společné formace a navzájem spolu koordinovaly celý let ve formaci.
Protože každý Perdix komunikuje a spolupracuje s každým dalším perdixem, roj nemá vůdce a lze elegantně přizpůsobit drony pro připojení nebo odpojení od hejna.
Nejsou to předem naprogramovaní sólisté, ale „je to kolektivní organismus, sdílejí jeden distribuovaný mozek pro rozhodování a přizpůsobování se navzájem jako roje v přírodě,“ uvedl ředitel programu SCO William Roper.

PERDIX Dron

 

 

My Techno Lab - Je na čase převzít roli Bohů, aneb jak ve skutečnosti funguje svět Titulky CZ Nesmírně zajímavý kanál ruského autora, který se zabývá alternativním pohledem na energetickou funkci pyramid. Autor má celý svůj kanál na YT, s českými titulky jsou zatím pouze tři videa, je to velmi zajímavá a odvážná teorie, která koresponduje s dříve publikovanými jinými výklady skutečné funkce pyramid.
Náhled videa YouTube My Techno Lab - Je na čase převzít roli Bohů, aneb jak ve skutečnosti funguje svět Titulky 

Tipy6

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar