Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Velké tajemství pohoří Bucegi (1. díl) Nesmírně zajímavé svědectví o uměle vytvořeném tunelovém systému.
Nejvýznamnější událost, o které nám nikdo nic neřekl „Pokud skutečně existuje něco, co by mohlo lidstvo vysvobodit z jeho minulosti plné otroctví a zbavit ho cizí nadvlády, pak to jsou záhadné tunelové systémy v nitru pohoří Bucegi.“ Velmi skrovné, ale dechberoucí informace, které doposud pronikly na veřejnost, otřesou základy současně platných paradigmat. V případě objevů v pohoří Bucegi nejde pouze o úložiště nepředstavitelně obsáhlých znalostí o velmi pečlivě utajovaných dějinách Země a lidstva, ale také o fyzické důkazy. Důkazy o vysoké úrovni znalostí stavitelů objektu a stejně tak i o použitých mimozemských technologiích, které daleko překračují meze naší představivosti.
Následující vícedílné resumé událostí, které se odehrály před více, než deseti lety není pouze shrnutím zřejmě doposud nejvýznamnějších objevů tohoto století, ale také zdokumentováním toho jak se ze skrytého zákulisí snaží „ještě-vládci“ použít všechny prostředky aby zabránili zveřejnění těchto nálezů. Současně také uvidíme, že existují ještě pořád schopní a odvážní lidé, ochotni nasadit i vlastní život aby se plány mocných neuskutečnily.
Všechny informace v tomto článku pochází z knihy „Transylvanian Sunrise“ a jsou ještě potvrzeny z různých dalších, na sobě nezávislých, pramenů.
(Poznámka. překl.: jedná se tedy o překlad překladu – z angličtiny do němčiny a z ní do češtiny.)

V DLR hovořili o ukrajinských zombie bojujících po výstřelu do hlavy Příslušníci ukrajinských silových složek bojují v pásmu ozbrojeného konfliktu na Donbasu pod vlivem nesmírně silných psychotropních přípravků. Prohlásil to zástupce velitele operativního velení DLR Eduard Basurin v interview pro list Izvestija.

 Zástupce velitele štábu domobrany DLR Eduard Basurin

Výročí bombardování Drážďan. A bombardování Prahy 14. února 1945 – tragický omyl (?).  V noci z 13. na 14. února 1945 začaly nejkontroverznější a smrtící nálety druhé světové války a touto událostí bylo „spojenecké“ bombardování zápalnými bombami německého města Drážďan, které bylo městem velkých uměleckých děl a silně přelidněné uprchlíky, protože válka byla prakticky u konce.
Od roku 1939 do konce roku 1944 bylo toto město ušetřeno náletů, které spojenci prováděli na tolik ostatních měst, protože to bylo prostě „kulturní centrum“ a v té době bylo považováno za „Benátky Německa“. Ve středu města nebyly žádné továrny, jen železniční stanice, jako v každém jiném městě a v únoru 1945 byly ve městě většinou jen uprchlíci (ženy, děti a ranění) ustupující z východu v pokusu uniknout před postupující Rudou armádou, blížící se k Berlínu.
Lazaretní vlaky sem přivážely tisíce raněných z fronty. Ti všichni se tak společně se starousedlíky, zbytky židů určených k posledním transportům a zahraničními dělníky nucenými zde pracovat v rámci tzv. totálního nasazení, ocitli na jednom místě, ve kterém měla brzy propuknout ohnivá bouře, požírající vedle vojenských strategických cílů jak lidské životy, tak i staré kulturní památky. Protiletecká obrana města byla naprosto nedostačující. v únoru 1945 ani náhodou nedosahovala vysokého stupně účinnosti. Původně silné a účinně rozmístěné flaky protileteckých baterií byly postupně přesunuty na východní frontu, kde se používaly proti tankům, a další částečně posílily protiletecké obrany například v Berlíně, Halle a průmyslových měst v Porúří. Drtivému náletu tedy nic nebránilo.
Více o tomto zajímavém a málo publikovaném tématu najdete v článku a v přiložených diskuzích, které jsou neméně zajímavé.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar