Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Liberální demokracie se podobá komunismu Liberální demokraté chtějí měnit model rodiny stejně jako komunisté tok sibiřských řek. Chtějí vytvořit nový svět. Politický a kulturně-morální vývoj se v tomto tisíciletí natolik zradikalizoval, že je nutná vzpoura proti němu. Její náznaky se již objevují ve Spojených státech amerických i v Evropě. Západ je těhotný kontrarevolucí.

Trump a finančníci Poslední dobou mají moji čtenáři mnoho otázek ohledně vztahů Trumpa a „finančníků.“ Tyto dotazy narostly v souvislosti se vstupem představitelů banky Goldman Sachs, která je považovaná za základnu finančníků, do Trumpova týmu a se zrušením řady omezení pro finanční sektor z roku 2008, zavedených Obamou z důvodu tehdejší krize. Pokusím se odpovědět, i když se mi samozřejmě všechny detaily vysvětlit nepodaří.

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi Kdo nezná svoji minulost, nemá ani žádnou budoucnost. Konec relevantní vědy začal zkreslováním dějin, v němž skutečné údaje o naší minulosti byly nahrazeny divokými fantaziemi pologramotných vizionářů. Novověk se vyznačuje permanentní snahou vládnoucích společenských kruhů přepisovat dějiny, aby to vyhovovalo jejich mocenským zájmům. Je vskutku zarážející, kolik falešných výkladů a faktů se váže na nedávnou historii euroasijských národů, nevyjímaje socialistickou revoluci v Rusku a obě světové války. Nikoho proto nemůže překvapit, že starověká historie eurasijských národů nám předkládá příběhy, které často odporují zdravému rozumu. Nejhorší lži a mystifikace jsou ovšem spojeny s dějinami Slovanů. To má svůj důvod v biblickém projektu a jeho snaze vypořádat se s dříve nepřemožitelnou slovanskou mocí a její dominující védskou tradicí a kulturou.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar