Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

KOMENTÁŘ: Je suis… Marine Le Pen - Václav Klaus ml. Rovnou řeknu, že mi část politického programu Le Penové není blízká. Ale tady nejde jen o princip „Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale budu vždy hájit vaše právo to říkat“. Tady jde o víc. Známý francouzský redaktor (máme podobných týpků v ČR taky dost) Jean-Jacques Bourdin přirovnal v roce 2015 stranu Le Penové (Národní frontu) k Islámskému státu. Rozzuřená politička reagovala zveřejněním videí (známe všichni z internetu) brutálního vraždění IS a napsala: „Tohle je Islámský stát“.

Na Středním východě dochází k drastickým změnám, a to neuvěřitelně rychle Situace na Středním východě se mění neuvěřitelně rychle. To, čemu bychom ještě včera neuvěřili, se dnes stává realitou. Každá událost se stává součástí většího obrazu - region pozvolna přestává být propastí, a stává se lepším místem. 1. března bylo oznámeno, že irácké síly převzaly kontrolu nad poslední hlavní silnicí, vedoucí ze západního Mosulu, a tím zabránily útěku bojovníků Islámského státu (ISIS) z města. Silnice vede k městu Tal Afar, další baště ISIS, která je asi 40 km dále na západ. Iráckým silám se od té doby podařilo vyhnat bojovníky z mezinárodního letiště, vojenské základny, elektrárny a několika obytných oblastí. Bojovníci ISIS se dali na útěk, takže nyní to vypadá, že irácké síly dostanou město zcela pod kontrolu v řádu několika dnů, možná hodin

VIDEO: Největší skandál CIA v dějinách je na světě! Langley shromažďovalo zbraňové kybernetické exploity, obětí byl Trump a zřejmě i český premiér Bohuslav Sobotka! Vyhoďte z okna televizory Samsung! [CZ Titulky] Největší skandál v dějinách Ústřední zpravodajské služby CIA se dostal na veřejnost. Organizace Wikileaks uveřejnila mohutnou složku [1] programových nástrojů CIA, které patří do kategorie tzv. zbraňových exploitů nultého dne (0day), na které zatím neexistují v zařízeních jako jsou mobily, tablety nebo televizory žádné bezpečnostní softwarové záplaty. Wikileaks uveřejnili složku pod označením Vault 7 a informace a snipety kódů odhalují, jak hluboko dokáže CIA pronikat do nejobyčejnějších zařízení, které jsou na trhu. CIA umí podle těchto dokumentů pronikat do telefonů Applu, do Android telefonů, do telefonů Microsoftu a dokonce i do Smart TV televizorů Samsung. Ty mají v sobě dokonce ukrytý mikrofon, přestože o tom výrobce uživatele neupozorňuje, což může teoreticky vést k obrovské žalobě proti této korejské firmě. Jeden z typů malwaru totiž lze do televizoru doručit skrze internetové připojení na dálku a je možné aktivovat tento mikrofon i ve standby režimu, když je televize vypnutá a pouze v pohotovostním režimu.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar