Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Otevřený dopis lidem Řecka: Jste masakrováni V září 2016 nevolená Evropská komise poslala Řecku Bruselem napsanou legislativu o 2,000 stranách v angličtině, aby ji řecký parlament během několika dní ratifikoval, nebo jinak… -- A nikdo se nezeptal co „nebo jinak“. Brusel se dokonce ani neobtěžoval s překladem této nečitelné hromady papírů do řečtiny, ani nedovolil řeckému parlamentu mít dostatek času, aby si novou fiskální legislativu přečetl, strávil a prodiskutoval. Většina poslanců si ji nemohla přečíst, buď kvůli jazyku, nebo kvůli vnucenému časovému limitu. Ale parlament tuto legislativu přesto schválil. Podle tohoto nového zákona převádí Řecko všechna veřejná aktiva (veřejnou infrastrukturu, letiště, přístavy, a dokonce i veřejné pláže, přírodní zdroje atd.), bezpodmínečně, na 99 let, na Evropský stabilizační mechanismus (ESM), který je může rozprodávat za výprodejové ceny komukoliv, kdo má zájem – údajně proto, aby se splatil řecký dluh. Výše tohoto fondu byla původně odhadnuta, a zcela jistě za podhodnocení, asi na 50 miliard euro. Mezitím byla hodnota řeckých aktiv dále sražena triumvirátem asi na 5 až 15 miliard euro, kdy pro srovnání činí řecký dluh více než 350 miliard euro. ESM je nadnárodní nedemokratický aparát, nezodpovídající se nikomu.

Můžete se uzdravit sami Jak funguje zařízení na krevní elektrifikaci podle Boba Becka? Mohou mikroproudy posílit imunitu? Jak správně postupovat. Proč nebyl objev zveřejněn? Zbavme se všech parazitů… Dr. Bob Beck Ph.D. působil jako uznávaný fyzik na univerzitě v Jižní Kalifornii, kde přednášel jako profesor. Byl nominován jako nositel Nobelovy ceny za výzkum v oblasti vývoje léku proti AIDS. Cenu nakonec nezískal: „Nebyl jsem vhodným týmovým hráčem v oblasti organizované medicíny." Bobe, řekněte nám něco o svém novém protokolu umožňujícím léčit nemoci jako AIDS nebo rakovina. Budu s vámi hovořit o levném způsobu, který dokáže vyléčit HIV, mononukleózy, hepatitidu, herpes a dokonce i rakovinu." ...můžete mít 100% lék na AIDS, rakovinu a všechny známé nemoci, např. Ebola (100% účinnost). Ale i takové, které jsme ještě netestovali. Budete naživu i po dalších pěti letech, zatímco statistiky říkají, že pacienti s nádorovým onemocněním mají 5% šanci, že prvních pět let přežijí. Pokud máte v sobě to, čemu říkám „nesmrtelná krev“, pak se můžete ve zdraví dožít 110 let.

UNIKLÁ DATA CIA: DOBRÁ ZPRÁVA? BOJ NEMUSÍ BÝT PROHRANÝ. ODHALENUJE SKANDÁL SLABOST ESTABLISHMENTU? CO DĚLAT, KDYŽ VÁS SLEDUJÍ TŘI PÍSMENKA: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE MYSLET. RUŠTÍ HACKEŘI SEDÍ VE FRANKFURTU Můžeme naprosto bezpečně prohlásit, že v dosud zveřejněných dokumentech není nic, co by jakýmkoli způsobem naznačovalo, že CIA prolomila ochranu, kterou svým uživatelům ProtonMail poskytuje. A ačkoli některé zdroje tvrdí opak, zatím nemáme dokonce k dispozici ani důkazy či náznaky toho, že byla prolomena ochrana, kterou používají aplikace Signal a WhatsApp. Víme ovšem, že CIA dala za poslední tři roky dohromady skutečně velkolepý arzenál kyberzbraní, specificky zaměřený na zpravodajské vytěžení koncových uživatelských zařízení… Důvodem tohoto postupu je to, že šifrování, které používá jak ProtonMail, tak například WhatsApp, je příliš těžké prolomit.” V současné době se na základě dat zveřejněných WikiLeaks objevují závažné (nikterak neočekávané) indície, že údajné skandální komunikační vazby mezi Trumpovým štábem a Putinovými tajnými službamy byly uměle vyrobeny CIA, a to právě prostřednictvím amerického konzulátu ve Frankfurtu, který byl odhalen jako pracoviště Centra pro kybernetickou inteligenci (organizace CIA) pro Evropu, Afriku a západní Asii. Potvrzují to i záznamy ruské Alfa Bank, dokládající zvýšené toky dat a jejich odchytávání v prostoru kontinentální Evropy (Alfa Bank byla americkými mainstreamovými médii označena za komunikační kanál mezi Trumpovou organizací a Ruskem). Uvidíme, co se dozvíme z dalších zveřejněných dat. V tuto chvíli se každopádně role konzulátu ve Frankfurtu i v pohádce o "ruských hackerech" jeví jako velmi reálná.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar