Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Možná jste si nevšimli, ale Trump a Putin obnovují silnou vojenskou alianci Západní tisk je zaneprázdněn démonizováním Ruska. Je nám říkáno, že Rusko, prostřednictvím svého nástroje Wikileaks, může u Hillary Clinton za prohrání voleb; že Rusko napadlo americké servery, účinně dosadilo za prezidenta Donalda Trumpa; že Rusko vydírá Trumpa přes sexuální skandály a tajné obchodní dohody; že Trump neuveřejňuje svá daňová přiznání, protože ta ukazují příjmy z Ruska; že Rusko a jeho ďábelští spojenci, Írán a Sýrie, jsou nepřáteli Západu na smrt; že Putin chce opětovně obnovit sovětskou říši; že Putin dělá z Trumpa blbce, v krátkosti, že Rusko je historickým nepřítelem USA, kterého je třeba si vždy držet od těla zbraněmi.

15 milionů lidí každý rok umírá kvůli parazitům! 97% populace je infikováno! Jak si zachránit život. Rozhovor s předním parazitologem! Podle WHO paraziti v lidském těle způsobují většinu smrtelných onemocnění. Může to být žloutenka, žaludeční vředy, ale i rakovinné nádory. Každý rok zemře kvůli parazitům 15 milionů lidí. Masivní infestace naznačuje, že parazité žijí téměř v každém z nás. Dnes se budeme bavit o tomto problému s Martinem Janským, předním výzkumníkem v Českém institutu hygieny a veřejného zdraví. Já osobně věřím statistikám WHO a mohu potvrdit, že naše výzkumy tyto statistiky potvrzují. Zhruba 92% všech úmrtí je způsobeno parazity. Nejde pouze o úmrtí způsobená onemocněními. Většina takzvaných "úmrtí z přirozených příčin" je přímo spojena s parazitickou aktivitou v lidském těle.

Labyrinty: Jaký je jejich skutečný účel a význam? Původ slova labyrint doposud není zcela jasný. Egyptolog Karl Lepsius tvrdil, že tento termín pochází z egyptského lepi (svatyně) a rehint (ústí kanálu). Ale většina výzkumníků předpokládá, že slovo labyrint ve starořečtině znamená podzemní průchod (lze ho chápat i jako tunel, pozn. překl.). Tak či onak tento název pro staré Řeky i Římany znamenal jakoukoliv spletitou strukturu nebo rozsáhlý prostor, skládající se z mnoha místností a přechodů. Dá se do něj vstoupit, ale najít východ může být krajně složité. Je zajímavé, že labyrint je současně jak abstraktním symbolem, tak zcela reálným, lidskou rukou vytvořeným dílem. První skalní vyobrazení labyrintů byla vytvořena před desítkami tisíc let. Představují sedm linií, obtáčejících se kolem středu. Tento tvar je pro něj považován za klasický. Někteří výzkumníci si myslí, že jeho záhyby kopírují závity ulity nebo lidského mozku.

Analýza rakouského návrhu, jak řešit „uprchlickou“/imigrační krizi pomocí států na periferii EU Rakušané nedávno vyzvali západní Balkán, Gruzii a Egypt k vybudování „uprchlických“/imigrantských středisek, kde by se shromažďovaly a na dobu neurčitou ubytovávaly ty stovky tisíc jednotlivců nezápadního původu, které proudí do EU. Rakouský ministr zahraničí Sebastian Kurz v neděli sdělil německému Bildu, že „není až tak důležité, kde přesně [ta centra] budou. Důležité je, že budou [tyto země] zajišťovat ochranu a že budou lidé, kteří se pokusí ilegálně dostat do Evropy, posíláni právě tam.“ V zásadě tím řekl, že EU hodlá tyto periferní oblasti, jež se nacházejí mimo Evropskou unii, změnit v to, co srbský ministerský předseda Aleksandar Vučić předtím označil jako „parkoviště“ na uprchlíky a imigranty a zapřísahal se, že nikdy nesvolí, aby se jeho země stala něčím takovým.

Edgar Cayce: duchovní cesta (1. díl): Mysl je stavitel. Na co myslíš, tím se staneš 1. díl seriálu: Edgar Cayce: cesta k sobě.
Předmluva k seriálu V den předvánoční ve večerních hodinách po několika terapiích kraniosakrální biodynamikou jsem ve své malé útulné pracovně pracovala se Sueneém jakožto posledním klientem toho dne. V tom milém opojení vůní masérského oleje, tlumeného světla a zelené barvy pracovny mi díky rozhovoru s ním došlo, že bych mohla do Nového roku vstoupit nejen s vizí Lásky a pravdy ve svém srdci, ale také Vám, milým čtenářům těchto stránek, poodhalit 24 principů štěstí, které Edgarova skupina začleňovala do svého života. Vítejte tedy na Cestě, která nemá cíl, protože se sama cílem stává. Na začátku, v průběhu i na konci není nikdo jiný, než Vy… A protože mám tu možnost potkávat se se spoustou úžasných lidí, nebudu opisovat příběhy, o kterých píše Edgar ve své knize, ale použiji své vlastní. Když situace dovolí, přidám i příběhy svých klientů z mé praxe.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar