Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Co vlastně představuje Donald Trump, jaké síly za ním stojí a jaké jsou jejich cíle, čeho chce ve skutečnosti dosáhnout.Pod vlivem rozporuplných a nečitelných vládních postojů nově zvoleného prezidenta USA pokračuje debata o tom, co vlastně představuje Donald Trump, jaké síly za ním stojí a jaké jsou jejich cíle, čeho chce ve skutečnosti dosáhnout. O jakých silách jde řeč? Co se děje a čí projekt Donald Trump zastupuje? Není třeba vymýšlet žádné příběhy o „selhání systému“, k němuž údajně došlo v USA a na Západě. To neodpovídá skutečnosti. Rovněž tak nelze brát vážně rozšířenou pověst, že se Trump vzepřel západnímu systému a jeho elitám a čelí jakémusi „stínovému státu“ či paralelnímu „státu ve státě“ („Deep State“) v USA.

Smrt amerického petro-dolaru … a co dál … ? – Kapitola I. Ve své nedávné přednášce na konferenci ‘Mines & Money’ (Doly a Peníze) v Londýně v prosinci 2016, Grant Williams, všeobecně uznávaný finanční analytik, nabídl veřejnosti zatím snad nejvýstižnější vysvětlení historického růstu amerického petro-dolaru a nevyhnutelnosti jeho pádu  –  a následně pádu hegemonie USA. Ve svém vystoupení se Williams zmínil nejdříve o pohybu cen zlata v uplynulém roce a zauvažoval nad důsledky amerických voleb … aby pak v závěrečných 15 minutách poukázal na souvislosti zdánlivě nesouvisejících světových událostí, které mohou vést ke konci dnešního finančního systému založeného na petro-dolaru a ke změně úlohy zlata v globálním peněžním systému. V následujícím článku publikovaném ve dvou kapitolách bych vám chtěl nabídnout volný český překlad závěrečných 15 minut přednášky Grant Williamse včetně jeho výmluvných ilustrací a grafů.

The Bucegi Mountain Secrets and Evidence This page contains excerpts of the discovery plus two years of my research finding confirmations throughout history… In the summer of 2003, in an unexplored area of the Bucegi mountains, an epochal discovery was found that would completely change the destiny of mankind. Section “I” contains excerpts from the book. Section “II” onwards is my own research regarding this discovery. I apologise in advance for such a lengthy page but some things cannot be explained in a few sentences. To prevent this page from being five times longer I have only covered the absolute basics for each section of my own research but anyone who wishes to discuss this further can click here contact me. A brief summary can be found just below the following links…

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar