Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Je na obzoru Armageddon? Bezstarostnost západního světa je mimořádná. Nejsou to jen Američané, kdo dovoluje nechat si vymýt mozek CNN, MSNBC, NPR, New York Times a Washington Post, ale rovněž jejich protějšky v Evropě, Kanadě, Austrálii a Japonsku, které se spoléhají na válečnou propagandistickou mašinérii, vydávající se za média. Západní „vůdci“, tedy loutky visící na špagátech, za které tahají mocné soukromé zájmové skupiny a deep state, jsou bezstarostní také. Trump a jeho protějšky v americké Říši si nemohou být vědomi, že vyprovokovávají válku s Ruskem a Čínou, jinak by to totiž byli psychopati. V Bílém domě nahradil starého klauna nový. Nový klaun poslal svého ministra zahraničí do Ruska. Proč? Aby tam předložil ultimátum? Aby přišel s falešnými obviněními? Aby se omluvil za lži?

Edgar Cayce: duchovní cesta (15. díl): V každém okamžiku buď pomáháme, anebo škodíme Vítejte v tomto krásném Velikonočním čase u dalšího dílu Edgarových principů štěstí. Jestli jsou mezi Vámi ti, kteří se doopravdy snaží nějaký z principů uvést do života, měli by už cítit nový vítr v plachtách a s jarem štěstí, že jsou vůbec na světě. Protože tam, kde jsme teď, jsme správně. Kdybychom měli být jinde, tak tam jsme, kdybychom měli dělat něco jiného, tak to děláme. Co určuje směr našemu konání? Už jsem psala několikrát svůj názor, podle mých zkušeností při práci se sebou a s klienty jsou to právě nedokončené příběhy, které se potřebují dokončit, a potlačené síly, které ta situace nese. Síly volají po uvolnění, příběh chce být dokončen. Vítejte tedy na cestě „tréninku“ nedokončených situací. Koho který díl vnitřně osloví, měl by mu věnovat pozornost. Aby si ho pak pozornost nenašla sama. Jinými slovy: „Kdo nechce být veden, musí být vláčen.“

Dnešní ošetření kraniosakrální biodynamikou vyhrává pan Mirek. Gratuluji a těším se na shledání. Pište, sdílejte. Na konci týdne odpovědi slosuji a jeden nebo jedna z Vás dostane terapii zdarma. Princip č.15: „V každém okamžiku buď pomáháme, anebo škodíme.“

Nairam Insider: Nová chronologie věků (3. díl): První kontakty s mimozemšťany V kosmu se nacházejí portály pro cestování časoprostorem. V pásu Orion se nachází Super portál. Ten je velmi často využíván a je velmi lukrativní a je v tzv. Modré zóně – těch je velmi málo. Kolem tohoto Super portálu je několik hvězdných systémů, včetně naší Sluneční soustavy. Vyspělé mimozemské civilizace cestují vesmírem zcela běžně, a proto je kolem tohoto super portálu vytvořeno energetické ochranné pásmo. Jsou to jakési energetické koule/bubliny/sféry – Lokální Clustery. Jelikož běžný člověk takto cestovat zatím nemůže (kromě astrálního cestování), zmínil jsem to jen pro představu, odkud k nám mimozemské civilizace cestují a jak to dělají.

V dávných dobách zde mimozemské civilizace působily zcela viditelně a kontakty mezi lidmi a mimozemskými civilizacemi byly na denním pořádku. Jak se však současná lidská civilizace zdokonalovala a vyvíjela, aktivita mimozemských civilizací byla zaznamenávána malbami, rytinami a texty. Mnoho informací je též uloženo v krystalech (např. Křišťálové lebky). Možná se dočkáme technologie, která dokáže informace dekódovat. Nebo již ta technologie existuje? Možná již některé informace prosákly, poté co byla objevena datová knihovna v pohoří Bucegi (viz. Velké tajemství pohoří Bucegi), Mramorové jeskyni a dalších místech. Vraťme se však na začátek 20. století.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar