Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

 

Propojenost médií Vřele doporučujeme shlédnout, jedná se o velmi důležité video, které vtipnou a inteligentní formou odhaluje jak jsou pro nás - konzumenty informací z televize, novin a internetu připravovány zprávy a co si vlastně o nich máme myslet

První transgenderový prezident: Trump se stává Hillary Ó Bože, už je to tady – establishment předělává Trumpa. Během kampaně neměli Trump a Bazilišek kromě obarvených vlasů nic společného. Nyní, téměř denně, sledujeme, jak se jí více a více podobá. Ztrapňuje se tím. Pokud jde o údajné použití plynu v Sýrii, budu citovat Donalda: „Když zabijete nevinné děti, nevinné malé děti — miminka, malé děti —chemickým plynem… tak to už překračuje hodně, hodně čar, to už je za červenou čárou… A řeknu vám, ten včerejší útok na děti měl na mě velký vliv... můj postoj k Sýrii a k Assadovi se velmi změnil.“ Bože všemohoucí! Kdo to napsal? Školačka s trojkami z angličtiny nebo prezident Spojených Států? Odešel pak do ložnice, aby si poplakal?

Pyramidy Atlanťanů: zapomenuté lekce historie Existuje množství domněnek, hypotéz a teorií, týkajících se účelu pyramid a toho, kdo je postavil. K dnešnímu dni jich lze celkem napočítat okolo sedmnácti set. Několik z nich jsem vybral a snažil jsem se je rozvinout tak, že jsem je spojoval s různými zdroji. Ve své podstatě jde o syntézu hypotéz, spojených do jediné teorie. Existuje jedna teorie o účelu pyramid, která je z mého hlediska tou nejpravděpodobnější. Podle ní jsou pyramidy, stejně jako dolmeny, částí jednotné celoplanetární struktury, do níž patří i jiné megality. Místa, kde se nacházejí, nebyla vybrána náhodně. Jsou svým způsobem jakýmisi vodiči, které spojují Zemi s informačním polem, odpovědným za rozvoj civilizace. Například role pyramid byla víceúrovňová, zatímco dolmeny se používaly proto, že měly psychogenní vliv na člověka. Pokud se dolmen naladil na určitou frekvenci, bylo možné dosáhnout zvláštního stavu transu a v něm pak člověk mohl pronášet proroctví (podobně jako to dělají šamani). Jediný rozdíl je v tom, že šamani opouští tělo pomocí lektvarů a meditací, zatímco naši dávní předci používali pyramidy a dolmeny jako prostředek energeticko-informační výměny, která v sobě zahrnovala široké spektrum možností.

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar