Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Fakticky nevidíte, co tím Zeman sleduje? A co se stane 16. května od 14 hodin? Muž, který dělil miliardy, představuje naprosto ojedinělý úhel pohledu Miloš Zeman zesměšnil Bohuslava Sobotku, čímž z něj vlastně udělal trpitele. Andrej Babiš se s prezidentem sblížil natolik, že ho poslouchá. Babiš dokáže hýbat i Zemanovými poradci. Lubomír Zaorálek se zalekl a přestal činit rázné kroky. I to je jedna z možných interpretací aktuálního vývoje domácí politiky. Ne tak pro někdejšího bosse společnosti SAZKA Aleše Hušáka. Ten pro čtenáře ParlamentníchListů.cz připravil velmi nečekaný rozbor. Připusťme, že v této podobě se nad aktuální politickou krizí ještě nikdo nezamyslel. Hušák v úvodu své polemiky charakterizuje současný stav jasně. Z médií se na nás řítí proud kanonád, PR agentury vypouštějí v předem připravených mediálních dělostřeleckých či kulometných salvách argumenty a protiargumenty, a přitom vykrádají své vlastní archivy nápadů pro další a další hnojometné bomby obžalovacích argumentů. 

Stopy dávné techniky na mořském dně? Na náš mail přišel další, natolik zajímavý text, že jsem ani nedopil ranní kávičku a hned se dal do přepisu. Tentokrát od čtenáře Ladislava ze Zvolenu. Komu by byla příjemnější slovenština, v které je originální text, může stáhnout ZDE (heslo: myslenkyocemkoli) Asi před rokem jsem po přečtení jakéhosi článku, který upozorňoval na nějaké zvláštní (asi) vojenské stavby v Egyptě, zapnul Google Earth a ověřoval si to z výšky. Opravdu to tam bylo. Vypadalo to zvláštně, ale asi se nikdy nedozvím, co to je. Napadlo mě prohlédnout si Adenský záliv, o kterém se toho už napsalo mnoho. Hlavně o tom, co je pod hladinou... Přiblížil jsem si tedy mořské dno a samozřejmě jsem tam tehdy nenašel žádné stopy po tom, co jsem chtěl vidět, ale něco jiného, co mi trochu vyrazilo dech a přinutilo mě to prohlédnout si mořské dno na polovině planety. Netuším, z jakého důvodu to Google Earth nechal viditelné a netuším ani to, proč si toho ještě lovci senzací nevšimli a nikde se o tom nepíše. Poslal jsem to svým známým s komentářem: "Ať mi nikdo netvrdí, že je toto přírodního původu!" Trochu jsme o tom diskutovali a od té doby jsem neměl čas se tomu věnovat dál.

CO DĚLALY RUSKÉ BOMBARDÉRY U ALJAŠKY? RUSKÁ FEDERACE OFICIÁLNĚ TVRDÍ, ŽE MŮŽE PARALYZOVAT NÁMOŘNICTVO USA ELEKTRONICKOU ZBRANÍ. NEZNÁLKOVÉ NA ZÁPADĚ SE SMĚJÍ A PŘÍSLOVÍ ŘÍKÁ: KDO SE SMĚJE NAPOSLED… Dnes musíme začít opět trochu zeširoka abychom pochopili, co se skutečně děje. Jakkoliv to zní divně, dozvíte se nejen o nové převratné technologii pro výrobu energie, ale  současně tím získáte i další důkaz o podstatě této reality. Navážeme mj. na předchozí texty v rubrice Lidstvo v centru střetu civilizací » na informace o objevu určitého typu energie… Je nutno předeslat, že naši mocipáni (v rámci své snahy udržet moc nad ovečkami) potlačují znalosti o těchto technologiích tak dokonale, že většina lidí ještě dnes odmítá i naprosto seriózní důkazy o existenci těchto převratných technologií, které vám právě chceme představit — protože ty věci jsou mimo jejich zúžený obzor vnímání. Jen poznání pravdy nás osvobodí! Pro všechny, kteří už nechtějí být za voly, dnes přinášíme jako první v ČR a v SR, velmi čerstvé a naprosto seriózní svědectví o něčem, co zmanipulovaní ovčané Západu nemají vědět. Přitom půjde o věci, které nejsou v rozporu s moderní fyzikou, která říká… Základem všeho je energie, nikoliv hmota!

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar