Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Manuál jak bychom měli přijímat migranty - i s ukázkou toho kde jim bude lépe - v západní, nebo východní Evropě Není třeba slov, video mluví samo za sebe, udělejte si názor na tuto masáž sami.

 

Islamizace ČR je nevyhnutelná Elitní poradce Andreje Jan Macháček prohlásil 18. 5. 2017 : "České rodiny si budou muset zvykat na to, že dostanou nájemníky tmavé pleti." Salámovou metodou toto zatím prohlásil obyčejný úředník, aby byli oVčané připraveni, až to začnou říkat naši politici. Distancoval se Bureš od tohoto prohlášení? Skutečně stále věříte, že cizincovi jde o vaše dobro a že kvůli vám zanechal podnikání? V Německu a dalších státech se už zatýká za kritiku cizáků. Přepadne-li vás imigrant, či znásilní-li vaši manželku, nebude trestán on, ale vy, protože jste rasista! Bureš a Bohuš nás tlačí do Nové Evropy, kde budeme druhořadí. Nová Evropa bude federativní svazek, jeden stát, jedna vláda, zákony, měna, obrana, policie, kultura, migrační politika. Budeme Evropská federace. Co se Ádovi nepodařilo, zvládla německá svazačka a zaprodaní eurohujeři v Bruseli - čtvrtá Říše velkoněmecká, kterou někteří předvídali už před deseti lety. Budeme kanton- územně správní celek, kraj, oblast. Proto se ruší slovo republika. Co je proti tomu porevoluční masové a záměrné rozkradení celé republiky západem? Celá vláda nás prodává za bílého dne. Skutečně se historie neopakuje? Komediant schválil část naší armády pod velení Bundeswehru. Takže bez schválení prezidenta půjdou čeští vojáci v první řadě ve válce proti Rusku.

Skutečně vám nevadí, že kvůli jakémusi komediantovi budou umírat vaši synové? Proč jsem si zrovna vzpomněl na Čapkovu Matku? Označení našich hranic z německé strany - Bundeslandes - zemská hranice, německá země. Stále vám to nedochází? Bohuš jel do Německa kvůli urychlení eura. Znali jste před čtyřmi roky slova jako imigrace, integrace? Měla nějaká strana v programu přijetí cizáků, bezplatné darování bytů jako trvalé bydliště a sociálních dávek ve výši dvou důchodů? Co mají říkat invalidé a svobodné matky, počítající každou korunu? Je to ještě česká vláda?

islamizace-cr-je-nevyhnutelna 

Jak „nemajetní“ Rothschildové mohou vládnout světu? Zájem o klan Rothschildů se po 200 letech opět zvýšil, v souvislosti s volbami francouzského prezidenta – poté, kdy neznámý 39-letý Emmanuel Macron porazil v prvním kole všechny ostatní kandidáty, a francouzská média o něm jednohlasně psala jako o budoucím prezidentovi Francie (což bylo výsledkem až 2. kola 7. května). Překotné prosazování Macrona na politické jeviště mnozí spojují s tím, že před pěti lety tento mladík vstoupil do kuloárů moci bezprostředně z pařížské banky Rothschildů. Z toho je vyvozováno, že Rothschildové, tito „bankéři králů a králové bankéřů“, stejně jako v 19. a 20. století vládnou Francii (ne-li světu) i nyní.

Pan Sobotka má smysl pro humor Bavorsko, rok 1923. Hitler se již cítí silný, je již obklopen svými budoucími muži první linie. V noci z 8. na 9. listopadu se pokusí o ozbrojený puč a násilné převzetí moci. Neúspěšně. Po selhání tohoto prvního pokusu je zavřen do vězení, kde mimochodem nadiktuje Mein Kampf. Zdá se, že je odstraněn, že nebezpečí pravicové diktatury je zažehnáno. Ale nebylo. V podhoubí to stále bublalo. Vnější projevy nacionalismu byly ještě dlouhá léta částečně maskovány, částečně tolerovány. Až po dlouhých šestnácti letech, kdy společnost víc „nazrála“, kdy byla díky tvrdé hospodářské krizi víc nakloněna Hitlerovým myšlenkám, se Hitler skutečně dostal k moci. Šestnáct let mnoho vizionářů varovalo před rizikem nástupu fašismu, který bylo možné předvídat. Šestnáct let se jim většinová společnost smála, protože strašení apokalypsou není něčím, co by davy chtěly slyšet.

article_photo

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar