Tipy a inspirace

A+ A A-
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej!  

TIPY

  

Pope Francis Declares Lucifer As God Pope Francis and the Vatican has introduced the world to their god they been worshipping all along, Lucifer. According to Pope Francis and the Catholic Church, The Morning Star is the creator of the world and the father of Christ. He brought "light" to the human race. This announced was made to the world April 27th, 2014 during a ceremony where Pope John paul the 1st and Pope john Paul the 2nd.This declaration is unprecedented and should cause concern to the world. It's no coincidence that the first Jesuit Pope would make such a shocking statement. He has been overhauling the Vatican since he got in. So far he has said Athiest will enter heaven as long as they do good works. He also stated Jesus is just a man and prays to the father and he is a co-mediator with mother Mary between God and man.

This is their new statement made during Mass and other ceremonies:
"His flame dawning his own son
May, I say to you O' lucifer who knows no setting
Christ is your son who came back from the dead
and shed his light to the human race
and is alive and reigns for ever and ever"

Bombový útok v Manchesteru: Co nevíme 22. května, přibližně ve 22.30, byla odpálena bomba na koncertě v Ariana Grande Manchester Arena, v britském Manchesteru. Hodně se toho objevilo ohledně tohoto incidentu v celostátním tisku a televizi. Nicméně jsou zde některé věci, které nevíme. V časných ranních hodinách 23. května – přibližně ve 2.35 BST, uvedla NDTV, prostřednictvím Washington Post, celkem kategoricky, že: „Američtí představitelé, pod podmínkou anonymity, identifikovali útočníka jako Salmana Abediho. Neposkytli však informace o jeho věku či národnosti a britští představitelé odmítli komentovat identitu podezřelého.“ To bylo uveřejněno v době, kdy britská policie a bezpečnostní služby odmítaly jakkoliv komentovat, koho považují za pachatele, neboť v té době se zabývaly bezprostředními následky události.

Jak přesně nejmenovaní „američtí představitelé“, přející si zůstat v anonymitě, dokázali správně během přesně čtyř hodin ze vzdálenosti 3,500 mil daného jedince identifikovat můžeme jen hádat, obzvláště když britská policie a bezpečnostní služby nadále s žádnými komentáři nepřicházely. Zhruba ve stejnou dobu se objevuje tento tweet sloupkaře/lobbisty New York Observer Andre Walkera. Existuje pravděpodobně dobrý důvod, proč je v Manchesteru. Jasně uvádí na svém twitterovém účtu, že tento obrázek je PODVODNÝ. Jsem spolehlivě informován, že tento obrázek je ve skutečnosti obrázkem východu z Manchesterské arény, bezprostředně po výbuchu, a škody jsou patrné. Jak tento novinář získal tento obrázek, aniž by byl na místě, pouhé dvě minuty poté, co manchesterská policie na Twitteru uvedla, že nyní reagují na závažný incident, je těžko pochopitelné.

Systém globální vlády oligarchů, aneb o zdánlivé „válce“ klanů, část 2. Předchozí část. Druhá část článku Vladimíra Pavlenka odhaluje původ a pravé zaměření nadnárodních institucí, jejichž činností se realizuje oligarchické konceptuální řízení světového společenství pod zástěrkou humanitárních, mírotvorných a ekologických cílů. Nyní se zaměřím na historický aspekt celé otázky, který předložím v řadě extrémně zhuštěných tezí.

 

 

© RO marketing s.r.o.

Pravidelně vydáváme tištěný časopis Tipy a inspirace.
Níže si můžete zdarma stáhnout libovolné číslo.

Tipy a Inspirace 121 ke stažení

Tipy a Inspirace 120 ke stažení

Tipy a Inspirace 119 ke stažení

Tipy a Inspirace 118 ke stažení

Tipy a Inspirace 117 ke stažení

 

Archiv všech čísel

SlideBar